|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Жінка-бармен з Бердичева теж іде в депутати?

Категория:
altБажання стати народними депутатами України та балотуватись по 63 мажоритарному окрузі станом на 14 серпня виявило 18 осіб. Усі вони мають різне місце проживання, рід занять, хтось з них був уже парламентарем, інші ж – про це тільки мріють. Але, незважаючи на те, що кандидати в депутати різні, вони мають дещо й спільне – українське громадянство, відсутність судимості і вищу освіту. Хоча й, як виявляється, вища освіта є не обов’язковою. От і у тому довгому, вісімнадцятипозиційному списку ми знайти цьому підтвердження. Позмагатися за народну любов вирішила також і бармен із Бердичева – Людмила Бучнєва. 
Про цього кандидата в народні депутати відомо те, що народилась вона, проживає та працює у місті Бердичеві. Має середню спеціальну освіту та працює барменом в одному із кафе нашого міста. Нам стало цікаво поспілкуватися з цією людиною та дізнатися, чому вона вирішила подати свою кандидатуру і змагатися за депутатське крісло. Адже всі ми розуміємо, що на це потрібні кошти і, до того ж, не малі. Лише одна реєстрація коштує – 15 тисяч гривень, а підтримування  іміджу, реклама, піар… Невже звичайний бердичівський бармен має на стільки високу зарплату? А може на чайових можна й підзаробити на свою передвиборчу кампанію? То, можливо, варто багатьом перекваліфікуватися в барменів. 
 
Отож, питань було багато, головне ж – зустрітися з цим кандидатом у народні депутати. І нам пощастило, ми зв’язались з Людмилою Бучнєвою по телефону. Як виявилось, вона була на роботі. Представившись, хто ми і що ми хочемо, жінка трохи занервувала. Вона сказала, що зателефонує пізніше і скаже, чи погоджується вона на інтерв’ю. Через декілька хвилин таки й справді перетелефонувала і дала відповідь. Виявляється, що вона не хоче «світитись», не хоче, щоб про неї писали, фотографували та публічно обговорювали. Ось так кандидати в депутати відмовляються від безкоштовної реклами. Ну що поробиш, змусити ж ми не можемо. Цікаво, і як же ж вона тоді планує донести основні постулати своє передвиборчої програми до громадськості?
 
Зустрітися з Людмилою Бучнєвою та хоч трохи розставити крапки над «і» не вдалось. Тому залишається лише здогадуватись, чому ця жінка вирішила позмагатися за голоси виборців і для чого це їй. Може, щоб уникнути кримінальної відповідальності, адже, як відомо, кандидати в народні депутати є недоторканними. Чи, можливо, її хтось попросив зареєструватися і відповідно заплатив за реєстрацію, бо це й справді не так і дешево. 
 


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
fast indexing api
Добавил MerleRop
Ноябрь 12, 2025

Zithromax
Добавил MerleRop
Ноябрь 12, 2025

Mega ED Pack
Добавил MerleRop
Ноябрь 12, 2025

Female Viagra
Добавил MerleRop
Ноябрь 12, 2025

Kamagra
Добавил MerleRop
Ноябрь 12, 2025