|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У клубі «Віктор» пройшов Другий турнір з рукопашного бою пам’яті Павла Поліщука

Категория:

Вихованці клубу рукопашного бою «Віктор» вшанували пам’ять свого товариша, перспективного спортсмена Павла Поліщука. 10-го лютого виповнилось два роки відтоді, як юнак трагічно загинув у віці 17-ти років.

Члени клубу одностайно вирішили проводити щорічний турнір пам’яті Паши. Цього року на захід завітали друзі спортсмена, тепер уже студенти житомирського та київського вузів, а також усі ті, з ким хлопець зовсім нещодавно сходився у тренувальних поєдинках. Нові «вікторівці» з Павлом не були знайомі, але багато про нього чули.

Дмитро Левчук, вихованець клубу «Віктор»: «Ми згадуємо нашого одноклубника, який був дуже доброю людиною. Я вдячний нашому тренеру, який організував турнір і допомагає нам не забувати Пашу. Думаю, він усе бачить і йому приємно».

Павло із перервами займався у клубі майже 10 років. Був дуже хорошою людиною, не відмовляв у пораді та допомозі.

Діана Азізова, сестра Павла Поліщука: «Паша був добрим, розумним, в усьому допомагав мамі».

Оксана Поліщук, мама Павла Поліщука: «Хочу сказать всем огромное человеческое спасибо, мне тяжело жить в такой утратой, но ведь жизнь продолжается».

Павло Поліщук був дворазовим чемпіоном України, багаторазовим чемпіоном Житомирської області, кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою, за півроку до загибелі мав увійти до складу національної збірної, каже президент клубу Віктор Азізов.

Віктор Азізов, президент БМСДМКРБ «Віктор», вчитель фізвиховання Терехівської ЗОШ: «Я люблю всех детей, которые ко мне ходят, и всегда стараюсь им помогать. А чем теперь я могу помочь Паше? Только тем, чтобы о нем всегда помнили, для того был организован этот турнир».

Вихованці спортивного клубу брали участь у багатьох змаганнях різного ґатунку, але жодне, кажуть, не було настільки відповідальним. Турнір пам’яті Павла Поліщука є внутрішнім, за його результатами визначали спортсменів, котрі можуть змагатися на більш серйозних спортивних форумах. Всі рукопашники за участь у змаганнях були нагороджені вимпелами, переможцям дістались грамоти і медалі.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков
Телеканал "ВІК"


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Інтимні товари
Добавил JaguarXF
Ноябрь 18, 2025

Секс утром
Добавил JaguarXF
Ноябрь 18, 2025

Какой лучше выбрать и купить
телевизор ?

Добавил JaguarXF
Ноябрь 18, 2025

Создание сайтов
Добавил ФОТОВІДЕО
Ноябрь 15, 2025

Швейна майстерня
Добавил Елена 2
Ноябрь 13, 2025