|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Землевпорядники Житомирщини зареєстрували у Національній кадастровій системі 10698 земельних ділянок

Категория:

altДержавні реєстратори Житомирської області з початку роботи Національної кадастрової системи зареєстрували 10698 земельних ділянок та надали 5321 витягів з Державного земельного кадастру.

Всього територіальні органи земельних ресурсів області прийняли від громадян 17288 заяв. З них: 11916 - на здійснення державної реєстрації наділу та 5372 - щодо надання витягів із земельного кадастру.

 

Реєстраторам області вдалося вдвічі прискорити процес реєстрації земельних ділянок.

 

Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року в Україні працює нова Національна кадастрова система (НКС), одним з елементів якої є публічна кадастрова карта. Це величезна високотехнологічна інформаційна система, аналогів якої не має на сьогодні жодне міністерство чи відомство в Україні. Відтепер громадяни можуть через Інтернет отримати інформацію про усі земельні ділянки у межах України. Зокрема, пересічний громадянин може побачити на публічній кадастровій карті таку інформацію як: цифрова карта України (ортофотоплан), кордон України, межі областей, межі районів, межі населених пунктів, індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастровий номер ділянки, форма власності, цільове призначення, площа, а також карту ґрунтів України. Публічна карта дозволяє громадськості контролювати виділення ділянок у прибережних і заповідних зонах, лісах, контролювати використання земель у зонах обмеження.

 

 

Прес-служба ГУ Держземагентства у Житомирській області



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Взгляни на этот день!
Добавил Елена 2
Февраль 3, 2026

Чай кофе.
Добавил Tushka
Февраль 3, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил kobra
Февраль 3, 2026

Пошуки істини
Добавил kobra
Февраль 2, 2026

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил Igor53
Январь 31, 2026