|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Чиновники готують Бердичів до зими

Категория:

zimaНе зважаючи на щорічну підготовку до зими, практика минулих років показала, що в Бердичеві скільки б до неї не готувались, вона все одно прийде несподівано. Розчистка і посипання вулиць піско-соляною сумішшю, труби тепло і водопостачання, що не витримували перепадів температур і ламались, мов сірники, щорічно показують всім бердичівлянам, що проблеми в нас існують. Але найдивніше, що ми з ними входимо в наступний рік і все залишається майже без змін, а чиновники вже готуються до зими і нових проблем.

На черговому засіданні виконкому, що відбулось нещодавно, підводили підсумки опалювального сезону 2012 та обговорювали маштаби робіт з підготовки міста до осінньо-зимового періоду 2013-14 років. Традиційно, за всіх своїх підлеглих відзвітував Сергій Петрович Онофрійчук, заступник міського голови з питань ЖКГ.


Протягом минулого опалювального сезону в Бердичеві сталось 238 проривів в мережах водопостачання та 8 – в мережах теплопостачання, всі вони, за словами Сергія Онофрійчука, ліквідовувались по можливості вчасно. Мережі в місті старі, термін експлуатації вже давно минув, а вони ще по 20-30 років служать, бо немає коштів на заміну.


Проблему створюють і тарифи, що майже не змінились в той час, як скажімо, ціни на газ виросли. Для прикладу, заступник мера порівняв кількість і вартість спожитого містом газу за певний період. Скажімо, в 2005 році на опалення Бердичева пішло 19,5 мільйонів кубів газу, вартістю 4,5 мільйонів гривень, а в 2011-12 роках газу було витрачено всього 15 мільйонів кубів, а заплатити за них довелось – 28 мільйонів гривень. Тарифи весь цей час залишались без змін, а собівартість послуг відшкодовується лише на 50-60% і це заганяє підприємства у борги, за минулий рік прямий збиток тепломережі склав близько 5 мільйонів гривень. Не полишає списку підприємств-боржників і водоканал, якому треба десь знайти 2 мільйни гривень, щоб розрахуватись за електрику, інакше місто знову буде без води.
Проблеми були й в житловому фонді, що обслуговуєься приватним та комунальними жеками. На балансі в фонді перебуває більше п’яти сотень будинків, з них 18% у ветхому та аварійному стані - всі ці будинки потребують значних фінансових вливань для виконання необхідних робіт. В цьому році планується витратити близько 4 мільйонів гривень на ремонти ліфтів, капітальний ремонт покрівель, електро та водо мереж, але це за умови, якщо ці кошти надійдуть.


Аналогічна ситуація з ремонтом доріг – їх в Бердичеві латають , коли надходять кошти з бюджету. Щоб завершити цей непростий процес до Дня міста, принаймні, асфальтування центральних вулиць, з місцевого бюджету виділено 1 млн.600 гривень, а на капітальний ремонт вулиць протягом року заплановано витратити 3,5 млн.грн. Взимку дороги в місті посипатимуть і розчищатимуть для цього в нас є техніка та 4тисячі 500 тон піско-соляної суміші, а от чи вистачить цього для сюрпризів, що приносить нам зима – зовсім інше питання.


Похвали від заступника міського голови не почув ніхто з його підлеглих, але й прилюдної «страти» - теж не було. Все пройшло тихо, мирно і нейтрально, адже щоб заспокоїтись і забути про проблеми, що спіткали місто взимку, в чиновників було кілька місяців… Єдиним, кому дали зауваження, виявився директор Водоканалу, який два роки ніяк не може купити канало-промивочну машину, але і йому, м’яко і толерантно пояснили, що у всього, а особливо, в людського терпіння, є своя межа.
Пан Ревуцький в свою чергу розповів, що підприємству дуже тяжко живеться через борги населення, що заборгувало КП Водоканал за місяць 900 тисяч гривень. А сорок бердичівлян заборгували підприємству мільйон гривень, Микола Ревуцький наголосив, що злісних боржників слід відключати в першу чергу, як приклад для решти, але поки що видимого ефекту боротьба з боржниками своїх результатів не дала. Від проблем підприємства перейшли до більш нагальних загальноміських. Близько семисот гривень обійдеться місту в цьому році ремонт одного з дюкерів, що проходить під водами річки Гнилоп’ять і постачає воду.


Говорилось ще багато і здавалось, що по-суті, але вже добрих три роки говориться одне і теж, міняються лише цифри, а ситуація залишається стабільною і майже без змін, як взимку, так і влітку.

zima

zima1

zima2

zima3

zima4

 


РиО Бердичів


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Как фиксировать хорошей
рыболовные снасти для рыбалки
в тече

Добавил JamesPrelo
Ноябрь 21, 2025

Как вычислить отличные
удильные снасти чтобы рыбалки
в всесе

Добавил JamesPrelo
Ноябрь 20, 2025

Яко выбрать лучшие удильные
снасти для рыбалки в течение
по-

Добавил JamesPrelo
Ноябрь 20, 2025

Каркасные надувные бассейны
Добавил Som33
Ноябрь 20, 2025

Яко подобрать хорошей
рыболовные снасти для рыбалки
в течени

Добавил JohnnyCax
Ноябрь 20, 2025