У середу, 10 липня, у Бердичеві в дитячому садочку №22 «Золота рибка» відбулося незабутнє свято, приурочене до Дня родини. На літньому майданчику розгорнулося справжнє театралізоване дійство під назвою «Свято дружби і теплих взаємин».
Зауважимо, що до проведення заходу педагогічний та батьківський колективи підготувалися ретельно – чого вартували одні лишень декорації! Тут, біля входу до ДНЗ, миттю з’явився справжнісінький тропічний острів, береги якого омиває синє море. На ньому, як годиться, росли пальми, жили мавпочки і папуги, а у піднебессі світило яскраве сонечко та літали чайки. Здавалося б, для повної картини не вистачало лише корабля та його капітана, але… (трішки забіжимо наперед) невдовзі з’явилися і вони.
Свято розпочалося, коли малеча зайняла свої місця у так званому «глядацькому залі», а на майданчику з’явились дві команди учасників у складі вихованців ДНЗ та їхніх батьків. «Ластовиння» і «Смайлики» (а саме такі назви носили команди) виголосили свої римовані «кричалки» і під веселі ритми дитячих пісеньок помандрували у чарівну морську подорож від туристичної агенції «Золота рибка».
Щоб пригоди були яскравішими, прямо із даху до юних матросів спустився ніхто інший, як всім відомий капітан Джек Горобець. Здавалося б, для мандрівки усе готово, команда у повному складі, але на чому ж пливти? І тут не обійшлося без сюрпризів: ніби за помахом чарівної палички, перед дітьми з’явився фрегат «Дружба» із білими вітрилами, тож тепер ніщо не заважало малечі вирушити у незабутню подорож.
Діти та їх батьки, разом із капітаном Джеком Горобцем, відвідали різні країни. У Спортивній вони взяли участь у різних конкурсах: перетягували канат, позмагалися у естафетах, грали у рухливі ігри. Коли на горизонті з’явився острів Відпочинку, дітки зайняли свої місця на стільчиках, а на «авансцену» вийшли лише батьки. Татусі і дідусі заплітали на швидкість косу зі стрічок, а мами – ловили рибу. Перемогла, звичайно, дружба.
У Танцювальній країні і діти, і дорослі, і капітан досхочу повеселилися, натанцювалися, настрибалися.
Кінцевої точкою маршруту став острів Радісних подій. Діставшись до його берегів, слово взяла завідуюча ДНЗ №22 Анна Галущак. Вона привітала усіх присутніх із прекрасним святом – Днем родини, подякувала педагогічному колективу закладу і батькам за те, що вони усіляко дбають про всебічний розвиток дітей, і разом, у співпраці дарують малюкам стільки позитивних емоцій і вражень.
Вихователь старшої «Б» групи Олена Сарнецька також подякувала мамам і татусям за те, що вони усіляко підтримують своїх малюків та беруть активну участь у житті садочку.
І ось, «Свято дружби і теплих взаємин» підійшло до завершення. Батьки отримали пам’ятні медалі «Батьківська слава» за зразкове виховання своїх дітей, та й малята не залишилися без подарунків. Капітан Джек Горобець разом із матросами відчинив скриньку скарбів, яку просто переповнювали різнобарвні повітряні кульки. Радості і захоплення дітвори від такого несподіваного кольорового сюрпризу просто не було меж! Дивлячись на щасливі оченята малечі, радісні посмішки не сходили і з обличчя дорослих.
