|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июнь 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівський фотограф здобув Гран-Прі на Міжнародному конкурсі

Категория:

1fotovist0Те, що Бердичів в останні роки зажив слави українського міста, де проживають і творять справжні майстрів художньої фотографії – беззаперечний факт. І красномовним підтвердженням цьому є останні новини з міжнародних фотографічних виставок та конкурсів, що пройшли цього року в Україні та за кордоном. Так, нещодавно завершив свою роботу VIII Міжнародний салон художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2013" , в якому приймали участь бердичівські майстри – Володимир Поліщук, Сергій Нестерчук, Вадим Камінський та Олександр Сторожук.

Ми раді повідомити, що цьогорічну перемогу у цьому авторитетному міжнародному конкурсі – Гран-Прі – отримав фотохудожник Володимир Поліщук за роботу "Ночной дозор". Більш того, у попередніх роках Гран-Прі конкурсу – "Птах, що летить" – ще ні разу не залишався в Україні, кожного разу "відлітав" у далекі краї – в Ірландію, Австралію, Італію, Німеччину, Гонконг, Китай, Аргентину. А цьогоріч "Птах" оселиться у автора з України!

Також були відмічені ще декілька фоторобіт Володимира Поліщука: фотографія "Глубинка" – дипломом салону у розділі "Вільна тема", а фотографії "Боль", "Незнакомец", "Тело", "Взгляд", "Ніч яка місячна" та "Обед" – проходами у відповідних номінаціях.

Не залишились без уваги і інші бердичівські майстри: роботи Олександра Сторожука "Водный мир", Вадима Камінського "На схилах Говерли" та Сергія Нестерчука "Отражение" і "Утро в лесу" увійшли до фінальної експозиції.

Підсумкова виставка, нагородження переможців і зустріч фотографів з різних міст України та зарубіжжя відбудеться в місті Рівне традиційно на Покрову. Кожен учасник конкурсу отримає повнокольоровий альбом з найкращими світлинами Салону.

1fotovist1 1fotovist2 1fotovist3 1fotovist4

РиО Бердичів



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
fast indexing of linksoul
Добавил Josephimpus
Июнь 11, 2026

Мудрые высказывания
Добавил GregoryAmara
Июнь 11, 2026

Вывод из запоя анонимно в
клинике Частный Медик 24

Добавил GregoryAmara
Июнь 11, 2026

speed index of tyre
Добавил EdwardzoF
Июнь 10, 2026

ДРАГ-РЕЙСИНГ
Добавил Demm_antony
Июнь 10, 2026