|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У Бердичеві відзначили двохсотрічний ювілей Великого Кобзаря

Категория:
У місті Бердичеві свято бережуть пам'ять про видатного генія українського народу Тараса Григоровича Шевченко. Біля підніжжя пам’ятника великому поету завжди лежать квіти, а у домі чи не кожного бердичівлянина обов’язково знайдеться хоч одна збірка його віршів. Пам'ять про Великого Кобзаря безсмертна, його любов до України стає гарним прикладом для наслідуванням у прийдешніх поколінь, а його вірші пророчі, і навіть зараз не втрачають своєї актуальності.

Саме тому 9 березня, коли без перебільшення увесь світ відзначає двохсотріччя з Дня народження Тараса Шевченка, громадськість міста зібралася біля увіковіченої у камені постаті великого борця за волю свого народу, щоб вшанувати його пам'ять, згадати його творчість, та показати, що святе Шевченківське слово живе у їх серцях. Були присутні тут представники міської влади на чолі з мером Василем Мазуром, були делегати від народного депутата України Анжеліки Лабунської – помічники нардепа Володимир Пономарчук та Олексій Бортнік від її імені поклали траурний вінок до пам’ятника Шевченко. Долучилися до акції депутати Бердичівської міської ради, представники громадськості, активісти міста та свідомі громадяни міста Бердичева.

Кілька слів про життя та творчість Кобзаря, квіти до пам’ятника, хвилина мовчання і Гімн України – і колона учасників зібрання рушила ходою до міського Палацу культури ім. Шабельника, де було заплановано проведення святкового концерту з нагоди двохсотріччя з Дня народження Тараса Шевченко, який розпочався об 11-00 з вшанування пам’яті «Небесної сотні» та виконання пісня «Плине кача по тисині».

Зі сцени звучали українські пісні по мотивам творів Тараса Шевченко,Ю декламувалися його вірші. У фойє міського Плацу культури було влаштовано виставку робіт вихованців художньої школи, присвячену життю та творчості великого українського поета. Даний захід у черговий раз показав, що Шевченкове слово – вічне, і пам'ять про видатного діяча українського народу буде постійно надихати нас, вчити любові до свого народу, до України, до її волі, незалежності та свободи українського народу.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

Смотреть весь фоторепортаж

БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
чем заменить сладкие десерты
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

Строительство дома
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino germany
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

MMOEXP Path Of Exile 2 making
this quest an attractive farm

Добавил Adrianayng
Ноябрь 26, 2025