Нещодавно нам на електронну пошту надійшов лист-звернення 10-го окремого мотопіхотного батальйону, які виконують бойові завдання у зоні АТО. У ньому вони висловлюють обурення діями свого «однополчанина», Максима Попова, звинувачуючи його у тому, що він спілкуючись зі ЗМІ звів наклеп на командування батальйону, повідомивши зокрема, що жодного наказу, чи інших доказів, що хлопці перебувають в зоні АТО немає.
В своєму інтерв’ю для ТРК ВІК,каналів «1+1» та ICTV від 12 лютого 2015 року, коли місто прощалось з Сергієм Ковтуном та Юрієм Панасюком, Максим Попов, повідомив наступне: «
На передовой с 25 ноября по день сегодняшний ни одного наказа на солдата нет. Саботаж ведёт командование батальйона с перемещением командиров, уже несколько человек там их поменялось. Кого просить, чтоб дали нам данные документы, подтверджающие, что мы находимся на войне».»
Як повідомляється у листі за підписом командира батальйону, Попов ні разу не був в зоні АТО, звинувачений у систематичному порушенні військової дисципліни, пияцтві, також за його діями була порушена кримінальна справа за ознаками передбаченими ст.. 407. ч.2 КК «самовільне залишення військової частини, або місця служби »
Повна копія листа публікується нижче, а бердичівлян, які особисто обізнані з обставинами викладених в ньому фактів, просимо відгукнутись в коментарях.

|