|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Сентябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи

Категория:

У районі колишнього цукрорафінадного заводу розпочали реконструкцію системи каналізації. Історично так склалося, розповідає директор МКП «Бердичівводоканал» Микола Ревуцький, що у цьому мікрорайоні каналізаційна система була замкнута виключно на заводі. Підприємство мало окремі станції перекачки та свої очисні споруди. І ось заводу не стало, і відповідальність за належні умови життя тамтешніх мешканців взяла на себе міська влада. А разом із цим виникла необхідність у кардинальній зміні підходу до каналізування мікрорайону.

Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи

Тож систему реконструюватимуть, і складатиметься цей процес із кількох етапів.

Дана реконструкція дає можливість вирішити серйозну екологічну проблему, констатує Микола Ревуцький: має практично призупинитися надходження стоків до Грабарки, далі – до Гнилоп’яті і, зрештою, до Тетерева.

За планом, зведення каналізаційно-насосної станції має бути завершене ще у цьому році, розповідає директор Водоканалу, принаймні, так завірив підрядник. Так само до кінця 2015-го планують побудувати напірний колектор. Ну і, якщо встигнуть, – реконструювати колектор самоплинний. Якщо ні, то задіють існуючі комунікації, що ними стоки переправлятимуть на КНС.

Кожен день робіт наближатиме до кінця життя тутешньої «пам’ятки» – смердючого струмка. Після того, як вся система запрацює, говорить Микола Ревуцький, доля того вирішиться раз і назавжди.

 

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Чертежи
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Чертежи на заказ
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Креслення на замовлення, 3D,
перемальовка

Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Чертежи к диплому
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

https://kompaswork.ru/
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025