|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Март 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці

Категория: Город

Комусь важко буде у це повірити, але одну з найвідоміших недобудов Бердичева збираються реанімувати. Здавалося, цим семи поверхам, що на Житомирській, 50-в, судилося вічно наводити сум на городян і гостей міста, але… Комфорт та інфраструктуру мало не світового рівня обіцяють подарувати потенційним тутешнім мешканцям замовник та розробник ескізних пропозицій реконструкції цього незавершеного будівництва. На останньому засіданні містобудівної ради стало відомо: за справу перетворення страхіття на «цукерку» береться інвестор із далекої Мексики. У планах – створити на основі того, що є, сучасну житлову багатоповерхівку. Поверхів у ній буде 7, і квартири (їх, налічуватиметься, скоріш за все 18-20), займуть, власне, п’ять із них, перші два поверхи вирішено віддати під офісні приміщення. Будинок мають оздобити сучасними матеріалами й усією необхідною інфраструктурою. Опалюватиметься споруда за рахунок котельні, що розташується на даху, і матиме два окремих входи – до офісів і до під’їздів.
Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці
Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці
Була недобудова – має стати «цукерка»: за справу беруться мексиканці

Спеціалізовані організації вже двічі обстежували недобудову, інформували членів ради, будинок, кажуть, міцний і вимагає хіба що точкового підсилення, стан конструкцій, здебільшого, задовільний, якусь частину потрібно буде замінити.

Але це ще не все: поблизу 7-поверхівки (на Житомирській, 50-г) той самий замовник планує звести двоповерховий торговельно-розважальний центр. Увійти до нього можна буде з двох боків, заклад матиме автостоянку на 22 місця. 1 поверх центру займатимуть магазин промислових товарів та продовольчий мінімаркет, на 2-му збираються розташувати салон краси, масажний кабінет, фітнес клуб, перукарню, окремо передбачать територію для розваг. Журналісти поцікавилися попередньою загальною вартістю робіт: близько 2-х мільйонів доларів, отримали відповідь. Хоча цифри, наголосили виступаючі, «ну дуже попередні і приблизні».

А от що не приблизно, то це терміни будівництва. Якщо всі причетні до цього служби не ставитимуть палки у колеса, зауважила замовниця, два об’єкти вони здадуть через рік. Втім, як повідомив заступник міського голови Михайло Гайченя, Василь Мазур розпорядився надати забудовникам в їхній справі всебічну підтримку.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
MMOEXP How to Get Free CoD:
Black Ops 7 Bot Lobbies

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

MMOEXP ARC Raiders: Beginner's
Guide & Essential Tips

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

MMOEXP High Seas Thrills: A
Guide to Skull and Bones PvP
Mod

Добавил Myramillan
Март 25, 2026

Статья с захватывающим и
полезным контентом

Добавил MartinBrusa
Март 25, 2026

Обрізка аварійних дерев
Добавил Елена 2
Март 19, 2026