|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Суд покарав бердичівлянку, яка наживалася на завдатках за продаж неіснуючих дитячих візочків

Категория: Власть

alt

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив вирок стосовно мешканки Бердичева, яку обвинувачено у шахрайстві та шахрайстві, вчиненому повторно (ч.1, ч.2. ст. 190 КК України). Суд визнав жінку винною та призначив остаточне покарання – 1 рік і 9 місяців позбавлення волі. На підставі ст. 75 ККУ суд звільнив її від відбування покарання з випробуванням протягом одного року іспитового строку. Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів.

Згідно вироку, 26-річна жінка вирішила збагатитися шляхом обману. Для цього у березні цього року вона тричі розмістила на одному із сайтів оголошення про продаж дитячих візочків, яких насправді у неї було. Під час спілкування з потенційними покупцями продавчиня просила у якості завдатку переказати їй 300-400 гривень. Кошти жінка отримувала, але товару не відправляла. При цьому шахрайка вказувала номер банківської картки свого чоловіка, а потім за допомогою мобільного додатку перераховувала гроші на свою картку.

У судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину. Її щире каяття суд визнав як обставину, яка пом′якшує покарання. Ухвалюючи вирок, суд також взяв до уваги, що обвинувачена раніше не судима, до адмінвідповідальності не притягувалась, має малолітню дитину; а також позицію потерпілих, які не наполягали на суворому покаранні.

Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за номером 274/4783/23.

Важливо: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, який вступив у законну силу.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Доставка Цветов
Добавил Dasha Danchuk
Июль 3, 2025

Где купить сварную сетку?
Добавил Dasha Danchuk
Июль 3, 2025

Які кольори волосся молодять
обличчя після 45 років?

Добавил kapusha
Июль 2, 2025

Продукты питания с доставкой
Добавил ффатум
Июль 2, 2025

Новый телефон.
Добавил Tushka
Июль 1, 2025