|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Грабували людей біля банкоматів: двоє братів засуджені до позбавлення волі

Категория: Власть

alt

14 червня Бердичівський суд проголосив вирок 38-річному бердичівлянину, якого визнав винним у грабежі, вчиненому повторно, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України). Суд призначив чоловікові покарання - 7 років позбавлення волі. Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений протягом 30 днів.

Обвинувачений – старший з двох братів, які у грудні минулого року з різницею у кілька днів пограбували двох людей біля банкоматів у різних мікрорайонах Бердичева. Як відомо з вироку, Дмитро, який неодноразово судимий за злочини проти власності, пограбував мешканця району: відібрав 15 тис. грн готівки, щойно потерпілий зняв їх з картки через банкомат та поклав до кишені куртки. З місця злочину правопорушник втік з чужими грошима, якими розпорядився на власний розсуд. В ході судового розгляду вина обвинуваченого повністю та об′єктивно доведена. Сам чоловік визнав свою вину, активно сприяв слідству, що суд врахував як пом′якшувальну обставину.

Вироком Бердичівського міськрайонного суду від 08.01.24 р., який вступив у законну силу, до 7 років позбавлення волі засуджено також молодшого брата обвинуваченого - Олександра. 35-річний бердичівлянин, також неодноразово судимий, за чотири дні після того, як його старший брат вчинив злочин та був затриманий поліцією, скоїв аналогічне правопорушення: помітивши жінку, яка знімає готівку у банкоматі, дочекався, коли з′являться купюри, вихопив їх та з місця злочину втік. Таким чином обвинувачений заволодів коштами потерпілої у сумі 10 тис. грн. Свою вину чоловік визнав, щиро каявся та активно сприяв розкриттю злочину, а потерпіла просила суд суворо його не карати.

Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за номерами 274/9018/23, 274/9111/23.

Важливо: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, який вступив у законну силу.

Пресслужба суду



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Галина 2
Февраль 5, 2026

Взгляни на этот день!
Добавил Елена 2
Февраль 3, 2026

Пошуки істини
Добавил kobra
Февраль 2, 2026

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил Igor53
Январь 31, 2026

автодержатель для телефона
Добавил Bogdan_Sergiyovich
Январь 31, 2026