На прийомі громадян у Бердичівського міського голови Сергія Орлюка розглянуто шість звернень мешканців громади.
Одне з них стосувалося можливості розширення стоянки для транспорту по вулиці Вінницькій, 71. На думку відвідувачки, стихійна торгівля просто на дорозі та вузька ділянка проїжджої частини створюють перешкоди для вірян, що приїздять до церкви автівками, для підприємців, яким ускладнено під’їзд до власних магазинів з метою розвантаження товару, а також для відвідувачів магазинів. Розв’язання проблеми потребує комплексного підходу, тож Сергій Орлюк скерував звернення до начальників та спеціалістів кількох профільних відділів міської ради.
Швидким розв’язанням завершилося звернення мешканки одного з будинків по вулиці Замковій. Бердичівлянка мала побоювання щодо запланованого відключення її помешкання від системи централізованого теплопостачання. Сергій Орлюк з’ясував, що зазначений будинок виключено з Програми децентралізації теплопостачання, тож відключення, запевнив, не відбудеться.
Про проблеми із водопостачанням розповіли мешканці будинку 4 на площі Соборній. Ще два питання — про виділення матеріальної допомоги на лікування — порушувалися бердичівлянками на прийомі. За кожним зі звернень міський голова та профільні фахівці надали кваліфіковані роз’яснення, консультації. Низку звернень направлено спеціалістам міської ради для подальшого опрацювання.
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
19 лютого відбувся черговий прийом громадян особисто міським головою Сергієм Орлюком.
Вражала різноманітність питань, щодо вирішення яких зверталися мешканці Бердичева. Люди опиняються абсолютно в різних життєвих ситуаціях: хтось з них опікується рідними захисниками після важких поранень, а комусь у свій 90-й ювілей залишається турбуватися про собачку, яку вже немає сил доглядати самотужки.
Загалом до міського голови цього дня було записано на прийом 7 громадян. Перше питання, щодо якого звернулися до пана Сергія, — проблема відсутності паркомісць на вулиці Вінницькій, 71, через що магазини не можуть нормально працювати. Мова йде про колишній «Дитячий світ», поруч з яким розгорнулося надто багато інфраструктури. На невеликій ділянці вулиці знаходиться ряд магазинів та маркетів, незаконна вулична торгівля з лотків, зупинка з продуктовою крамницею, хлібний кіоск та навіть невеликий храм ПЦУ, який до того ж веде будівництво на території колишнього дитячого майданчика. А поміж цього всього добра є тільки єдина вузька дорога (чи скоріше тротуар), яким люди проходять/проїжджають до магазинів та церкви. Свої авто на тротуарі обожнюють ставити торговці, які продають продукти з рук, а також таксисти в очікуванні клієнтів. А під час служби у храмі вуличка перетворюється на паркінг. Як вже зрозумів здогадливий читач, проблема радше у хаотичній забудові пострадянських міст, яка не враховувала такої кількості приватних авто, а відповідно й паркомісць для них. Ситуація значно погіршилася після 2022 року, коли до України потрапило дуже багато б/у машин з Європи на перепродаж. Сьогодні чи не у кожної родини у місті є власна автівка, або ж і не одна, а от парковок не так багато, як того б хотілося сучасним керманичам.
Підприємиця, яка прийшла розповісти про проблему, здає у оренду приміщення, що розташовані на першому поверсі багатоповерхівки на Вінницькій. Вона зазначила, що ситуація турбує вже не один рік як її, так і інших підприємців та навіть мешканців будинку. Також жінка виокремила, що окрім постійних маркетів незабаром з’являться великий магазин «Автора» та «Нова пошта», які потребуватимуть простору для роботи з посилками та товаром,
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (1 марта 2025 09:34)
тож вирішення стає ще нагальнішим.
Громадянку проконсультував начальник Управління містобудування та архітектури Олег Савицький, який також був присутній на прийомі. Він розповів, що колись між будинками був двосторонній проїзд. Але повернути його за сучасними нормами вже не можливо. Та й ефективності він би не дав. Натомість можна підняти питання облаштування тимчасового паркування біля храму. Проте у цьому випадку ніхто не гарантує, що ці місця так само не займуть невідступні таксисти чи торговці.
Оскільки на території ще досі будується храм, а у майбутніх планах Бердичева перенести існуючу зупинку «Дитячий світ», важко щось облаштовувати зараз без розуміння повної картини, а тим паче вкладати кошти. Тож пан Савицький зауважив, що йому особисто потрібно побувати на вулиці Вінницькій, 71, і обміркувати, як можна її розвантажити, щоб мешканцям, підприємцям та усім іншим було комфортно. А вже після цього необхідно спільно з ними вирішувати проблему