За публічного обвинувачення прокурорів Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконному виробництві, виготовленні, зберіганні з метою збуту в особливо великих розмірах наркотичних засобів (ч. 3 ст. 307 КК України). Вироком суду йому призначене покарання у виді 7 років позбавлення волі.
Прокурори у суді довели, що злочин у сфері обігу наркотичних засобів скоїв раніше судимий 27-річний житель Бердичівського району.
Так, «наркофермер», вибравши на околиці села, поблизу лісосмуги, непомітне місце, засіяв значну ділянку землі коноплями та виростив, дбайливо доглядаючи, нарковмісні рослини. Потім зібрав «урожай», помістив у спеціально обладнане приміщення, розташоване поблизу плантації, у лісосмузі, висушив та подрібнив рослини конопель з метою збуту... |