Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.
Хто крайній?
Категория:
«Хто крайній?» - відповідь на це питання шукали у вестибюлі пенсійного фонду близько двох десятків людей. Черга утворилася біля кабінету – громадська приймальня. З появою знімальної групи ТРК «ВІК» до черги приєдналася і пані Наталія Фомченкова – начальник управління пенсійного фонду України в місті Бердичеві.
Наталія Фомченкова – начальник управління Пенсійного фонду України в місті Бердичеві:
»Це нормальна робоча ситуація.Справа в тому, що пройде ще пів місяця, і такої черги не буде. Але в травні знов буде черга – я, навіть, скажу чому – тому що змінився розмір пенсії...»
Проте громадяни, зауважу, здебільшого – це люди похилого віку, стверджують, що черга біля кабінету номер один – явище постійне, і нічого нормального у цьому не вбачають:
Хомік Любов:
« Я прийшла тільки щоб запитати про нарахування пенсії, дві години простояла у черзі і максисум три хвилини побула в кабінеті №1. Запитала і вийшла...»
Світко Галина:
«Черги біля «Громадської приймальні» завжди. А сюди приходять люди старенькі, знедолені, навіть, інваліди...»
Шафранська Емілія :
«Я не можу чекати на свою чергу годинами за станом здоров'я. Раніше можна було звернутися до працівника, який безпосередньо відповідає за твій округ. Нині всі питання вирішуються лише в кабінеті №1. Це дуже незручно!»
Незручно – особливо для тих людей, які пропрацювали визначений державою термін, і тепер найважче, що вони мають робити – це лежачи на дивані дивитися телевізор. Слід зазначити, що по закінченні зйомок, начальник управління пенсійного фонду, наголосила журналісту ТРК «ВІК», що тема має бути висвітлена неоднобоко! Що ж, пані Наталія – вам слово!
Наталія Фомченкова - начальник управління Пенсійного фонду України в м.Бердичеві:
«Ситуацію, яка склалася у вестибюлі, я можу прокоментувати таким чином: потік пенсіонерів ніхто із працівників управління Пенсійного фонду не регламентує. Людина прийшла – вона повинна попасти до «Громадської приймальні». Прийом громадян у «Громадській приймальні» проводиться із 1 серпня 2004 року. Для того, щоб людина могла почекати, поки дійде її черга створено всі умови...»
Під словосполученням «всі умови» мається на увазі - невеличкий кабінет, два працівника, які здійснюють прийом громадян, наявність сидячих місць у вестибюлі, і враховуючи той факт, що чекати на свою чергу потрібно годинку і більше, туалет. Але знайти його проблематично – ніяких тобі розпізнавальних знаків. То «Хто ж крайній?» Пропоную звернути увагу на це питання і, можливо, дати на нього відповідь органам місцевої влади.
ТРК "ВіК" Автор: Олена Сінельникова Камера: Андрій Пеньківський
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.