|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Першість міста з плавання

Категория:
В міському басейні знову вирують емоції спортсменів та вболівальників. За щорічною традицією тут зустрілися учні з усіх шкіл Бердичева, аби прийняти участь в першості міста з плавання. Змагання тривали два дні і включали наступні види запливів: 50 і 100 метрів – вільний стиль, естафетне плавання. До судійської команди увійшли представники дитячої спортивної школи – завуч Ольга Ковальчук та тренер – Людмила Антонова, головуючим був начальник відділу фізичного виховання та спорту – Сергій Ковальчук.


Сергій Ковальчук – начальник відділу фізичного виховання та спорту:

"Цьогорічні змагання з плавання були наймасовішими в порівнянні з попередніми."

Переможцями стометрового запливу серед хлопців стали Олександр Буба, Дмитро Тихий - найкращі плавці НВК № 4, і Євген Лапінський учень десятої школи. Серед дівчат – перше і третє місця -Марина Пірун,Олена Котлярська – НВК №4, другу сходинку спортивного п'єдесталу зайняла Христина Томашевська – гімназія №2. Усі ці діти є вихованцями спортивної школи, отже робота і хвилювання тренера Людмили Антонової не були даремними.

Людмила Антонова – тренер дитячої спортивної школи:

»Задоволена своїми дітьми, адже вони вибороли усі призові місця...»

Але попри сподівання вболівальників змагання рекордами не відзначились.

Сергій Ковальчук – головний суддя:

"До рекордів міста ще далеко. Причина об'єктивна: басейн не працював круглий рік.Зараз коли робота котельні налагоджена,тренування проходитимуть по повній програмі, і я думаю, що рекорди будуть!"

Для спортсмена головне здоров'я, енергія, організованість та тренування. А рекорди, як сказав'Сергій Ковальчук ,– будуть!!!

 

ТРК "ВіК"
Автор: Олена Сінельникова
Камера: Андрій Пеньківський



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Explore 1win app — premium
sportsbook in the current
season.

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Запчасти на Ниву
Добавил Почкин
Июль 1, 2025

Register on 1win India — real
money gaming in the current se

Добавил Lancepit
Июль 1, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025