Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.
25.01.2006 - «Вчительська доля»
Категория:
На вулиці лютують морози, а у святково прикрашеному залі ЗОШ №12 тепло від усмішок, щирих поглядів, добрих очей педагогів. Саме тут відбувся заключний етап профспілкового конкурсу, а точніше вечір-зустріч «Вчительська доля». Мета заходу благородна: вшанувати вчителів – ветеранів праці, згадати імена тих, які присвятили своє життя чи не найважчій на Землі професії. Привітати освітян прийшло і приїхало чимало гостей. Серед них заступник голови обласного комітету профспілки Микола Красько, депутат обласної ради Микола Рудченко, перша вчителька якого родом із Бердичева. Не забули своїх перших вчителів і міський голова Василь Мазур, і начальник відділу освіти Раїса Чорноплеча, і секретар міської ради – Василь Толочко.
Порадували присутніх вокальні, хореографічні та театральні виступи за участю учнів, та й самих педагогів. Своє мистецтво дарували також дві тендітні дівчинки – вихованки естрадно-циркової студії «Жанр». Кожна людина у своєму житті проходить крізь душу вчителя. І кожній доводиться співставляти у пам'яті епізоди шкільного життя, аналізувати справедливі дії вчителя, захоплюватися його глибокими знаннями, високими моральними якостями, і брати собі за приклад. Добро посіяне вчителем, примножується у прийдешніх поколіннях, стає вічною істиною, переростає з мудрості конкретних людей у мудрість народу.
ТРК "ВіК" Автор: Олена Сінельникова Камера: Віталій Сінєльніков
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.