Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Діяти в кожній грі на перемогу

Категория:
          У першому таймі «Легіон» немов підмінили. На полі відбувалася гра в одні ворота. На десятій хвилині рахунок відкрив бердичівлянин Ігор Шумило.
         До кінця першого тайму ФК «Бердичів» мав цілковиту перевагу, але збільшити рахунок так і не зміг, хоча створив біля воріт суперника декілька небезпечних моментів. У другому таймі «Легіон» заграв. Але вже на 12 хвилині арбітр призначає одинадцятиметровий, влучно пробиває Ігор Шумило, в результаті: 2:0.
         Через вісім хвилин після штрафного удару це й же футболіст потроїв рахунок. Але легіонери таки змогли розписатися у воротах бердичівлян . Олександр Жабинець пробив пенальті. Від свого гологовного суперника коростенського ХІММАШу ФК «Бердчів» відстає на два очки.
          7 жовтня команда зустрінеться із малинським «Металургом». Чим ближче до перемоги, тим активніше вболівальники. Їх на трибунах з кожним матчем все більше.
Написал: (29 сентября 2006 13:13)
Нарешті "ВІК" показав хоч моменти перед і після забиття голу, хоч з пенальті. А то, якщо і є на матчі, то репортаж потім складається із плану в нікуди і хтось кудись біжить. ЖОДНОГО НЕБЕЗПЕЧНОГО МОМЕНТУ НЕ ФІКСУЄТЕ!!!
Зарегистрирован: 1 января 1970 ICQ: --