Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Закінчився Чемпіонат України з настільного тенісу

Категория: Спорт

Закінчився Чемпіонат України з настільного тенісуФінальні ігри чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 93 року народження і молодших пройшли у спортзалі 26 артилерійської бригади. На декілька днів Бердичів став тенісною столицею, змагатися сюди приїхало понад 100 спортсменів із 17 регіонів України.

Фінал між найкращими тенісистами був напружений. Усі спортсмени показали достойний чемпіонату рівень, вважає провідний тренер з настільного тенісу Микола Ульянчич.

Микола Ульянчич, провідний тренер з настільного тенісу МОН України: “Це резерв збірної України. Той рівень, який показують сьогодні спортсмени, дає підстави сподіватися, що в настільному тенісі підростає достойна заміна”.

До числа кращих тенісистів України увійшов бердичівлянин Назар Семененко, за результатами відбіркових зустрічей у особистому заліку. Але у фінальних змаганнях Назар став 29-м.

Найбільше медалей за перше місце повезуть додому гості зі сходу. Переможцями командних змагань серед юнаків стала збірна Дніпропетровська, серед дівчат — Харківської області. У парному змішаному розряді золото отримали пари Пахомов-Баєва (Дніпропетровськ), Рибка-Дуднік (Київ, Харків), Шевченко-Нетребко (Дніпропетровськ-Харків).

У особистому заліку серед дівчат перемогла Надія Малигіна із Дніпропетровська. А 12-річний Ігор Нетребко із Харкова став кращим гравцем України серед хлопців. У фіналі йому доводилося грати із суперниками, старшими на декілька років. Але це не завадило Ігорю вибороти перше місце.

Ігор Нетребко, чемпіон України з настільного тенісу: “На Украине по 95 году я тоже занял первое место в командном и в личном, и в парном первенстве”.

Футболки, іграшка, гаманець та скринька - такі заохочувальні призи вручили кращим гравцям Чемпіонату України. Їх говорить, Микола Ульянчич, частково за гроші міністерства та за свої власні купили тренери і члени оргкомітету.

Автор: Юлія Крук
Камера: Андрій Пеньківський