Вчора, у Житомирі на вул. Черняхівського, водій автомобіля ВАЗ-2109, рухаючись в напрямку вул. Г.Пожежних, не впорався з керуванням, виїхав на правий тротуар та скоїв наїзд на опору міського електроосвітлення.
Внаслідок ДТП водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та доставлений до ЦМЛ № 2.
ДАІ нагадує, що з 17 листопада на території України набули чинності зміни у законодавстві щодо забезпечення безпеки у сфері дорожнього руху. Зокрема, встановлюється відповідальність за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані не тільки алкогольного, а й наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу.
Шановні учасники дорожнього руху, сподіваємось, що Ви з розумінням поставитесь до нововведень, зумовлених вимогами сьогодення, та будете обережними і обачними на дорозі.
Матеріал передруковано з "Житомир-Інфо"
|