|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

До Житомирської області приїхали вояки НАТО.

Категория: Другое
До Житомирської області приїхали вояки НАТО.Нещодавно гостями 12-го інженерного полку стали 23 військових аташе — представники країн-членів НАТО. Даний До Житомирської області приїхали вояки НАТО. візит відбувся неспроста — два підрозділи інженерного полку включені до міжнародної програми (процесу планування та оцінки сил), що передбачає підготовку окремих українських військових частин до участі у спільних із натівцями військових операціях.Тож, військові фахівці із країн, що входять до Північно-Атлантичного альянсу, прибули до Новограда, щоб оглянути наявну техніку та інфраструктуру, з’ясувати на місці реальний стан справ, а відтак — надати необхідні рекомендації командуванню частини в плані того, як прискорити процес налагодження взаєморозуміння між підрозділами Збройних сил України та військами альянсу. Як повідомив заступник командира полку з гуманітарних питань В.П.Білошицький, вибір зупинився на третій інженерно-саперній та інженерно-дорожній ротах. Саме ці два підрозділи готуються до міжнаціональної співпраці. 
Сапери вже успішно пройшли перший етап атестації. Цей підрозділ визнали як частково сумісний для залучення до міжнародних миротворчих дій. У подальшому на інженерно-саперну роту чекає другий етап оцінки. Інженери-дорожники нині готуються до свого першого етапу, - повідомляє прес-служба Нвоград-Волинської міськради.
Як розповів начальник відділу військових аспектів інтеграції в НАТО, заступник начальника управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗСУ, полковник В.П.Ханін, даний візит представників військових відомств країн-членів НАТО до України є плановим, вже другим упродовж поточного року. У вересні очікується ще один приїзд натівців до Новограда-Волинського. Відвідають хімбат.

Матеріал передруковано з "Житомир-Інфо"







Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
basicallydropping something
Добавил Michaellet
Ноябрь 24, 2025

Пошуки істини
Добавил kobra
Ноябрь 24, 2025

Steal a Brainrot Urubini
Flamenguini Mini Guide

Добавил GlitchKnock
Ноябрь 24, 2025

3D моделі, креслення, курсові,
дипломи

Добавил Тадеуш Коморовский
Ноябрь 23, 2025

Чертежи любые, инженерная
графика, 3D

Добавил Тадеуш Коморовский
Ноябрь 23, 2025