Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Легион нанес поражение Бердичеву

Категория: Спорт
Легион нанес поражение Бердичеву м. Житомир. Стадіон «Полісся». 150 глядачів. Арбітр: Юрій Горащук (м. Житомир). ФК «Бердичів»: 23. Тарас Панасюк; 4. Сергій Данілевич; 9. Костянтин Мороз; 20. Дмитро Худинець; 14. Дмитро Коломієць; 11. Валентин Ярощук (17. Євген Костенко); 18. Віталій Лабунець(3. Артем Лозовий)(8. Віталій Михайленко); 10. Андрій Романюк(16. Артем Мкртчан); 5. Костянтин Іванкевич(19. Олександр Майданюк); 6. Максим Малашин(12. Ярослав Грабець); 7. Ярослав Блоцький(15. Дмитро Вакула). Голи: Яків Федорченко-2, Олександр Сидоренко-2.
ФК «Бердичів» провів свою другу гру у цьогорічному Чемпіонаті області, у перенесеній грі І туру бердичівляни на виїзді грали з нинішній Володарем Кубку області СК «Легіон». Житомиряни з цього сезону приймають своїх суперників не на свому стадіоні на Мальованці, а на напівзруйнованому Центральному стадіоні м. Житомира(колишня назва – «Полісся»).
Перший тайм розпочався з переваги господарів, які намагались забити швидкий гол, найбільш активніший у складі господарів був №9 Яків Федорченко. Без його участі не проходила ні одна із атак господарів. Бердичівляни завдали перший удар у ствір воріт житомирян лише на 10 хвилині гри, коли Сергій Данілевич завдав сильний удар по воротам житомирян, але воротар «Легіону» Вознюк перевір м’яч кінчика пальця на кутовий. Через кілька хвилин «Легіон» відкрив рахунок, після отримання пасу Федорченко змістився ближче до лівого флангу і пробив по воротам, м’яч стукнувшись об газон залетів у ворота Тараса Панасюка. Через кілька хвилин шанс зрівняти рахунок втратив захисник Дмитро Худинець, який підключившись до атаки, отримав м’яч і вийшовши один-на один із воротарем заметушився і пробив вище воріт господарів. Наприкінці першого тайму господарям вдалось збільшити рахунок після помилки захисників бердичівлян.

Другий тайм після серії замін активніше розпочали бердичівляни, у кількох моментах активно діяв Дмитро Вакула, але проти нього майже завжди господарі порушували правила, на деякі арбітр реагував, деякі залишав поза увагою. «Легіон» міг кілька разів збільшити рахунок, але у деяких моментах, або господарям не вистачало точності, або непогано діяв у воротах Тарас Панасюк. У середині другого тайму господарі збільшили рахунок, після помилки захисту та виходу гравця «Легіону» один-на-один. Після пасу Валентина Ярощука Дмитро Вакула пробив вище воріт. Після цього у бердичівлян була проведена серія замін, найбільш вдало увійшов у гру №19 Олександр Майданюк. Після двох навісів Олександра зі штрафних, у першому випадку захисник вибив м’яч на кутовий, а другому випадку ніхто із бердичівлян не зміг замкнути передачу.

Завершилась гра сумнівним пенальті у ворота бердичівлян, у боротьбі гравця «Легіону» та нашого Дмитра Худинця арбітр зустрічі побачив порушення правил з боку останнього і призначив пенальті. Яків Федорченко реалізував пенальті і встановив завершальний рахунок 4:0 на користь господарів.

Ну що ж поразка, тепер тренеру нашої команди потрібно проаналізувати помилки, особливо у захисті, щоб вони не повторились у наступних іграх. Можливо внести корективи у захисну лінію. Ну що-ж побачимо, це вирішувати не нам вболівальникам, а тренеру.

Наступну гру ФК «Бердичів» проведе вдома у суботу 13 червня о 16.00 на стадіоні «Шкіряник». Суперник – «Зоря-Енергія» із Романова. Підтримаємо команду рідного міста!
Источник: "Діловий Бердичів"