30

Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

2:2 — результат зустрічі бердичівлян з коростенцями у третьому турі Чемпіонату Житомирщини

Категория: Спорт

2:2 — результат зустрічі бердичівлян з коростенцями у третьому турі Чемпіонату ЖитомирщиниЧи реабілітуються бердичівські футболісти після поразки у Романові, мав показати третій тур Чемпіонату Житомирської області. В його ході ФК “Бердичів” приймав на “Шкірянику” команду ДЮФК (Коростень). Вже на перших хвилинах гри коростенці почали штурмувати ворота господарів, проте до середини тайму ані вони, ані гравці ФК “Бердичів” так і не змогли відкрити рахунок. Зрештою, це вдалося гостям, котрі скористались помилкою бердичівлян біля штрафмайданчика. М’яч у власних воротах спонукав господарів до зрівняння рахунку. Завдяки Сергію Данилевичу перший тайм скінчився з результатом 1:1. Аби у другій половині гри голів було більше, фани підтримували своїх фаворитів речівками та скандуваннями.

Коростенці не збиралися втрачати славу серйозного суперника, тому, повторюючи стратегію, стали пробиратися до бердичівських воріт.

Наслідком однієї з атак було потрапляння м’яча у сітку: наші футболісти не встигли забезпечити оборону, тож воротар опинився віч-на-віч із гравцем ДЮФК. Не встигли коростенці порадіти забитому голу, як рішучі господарі зі швидкістю блискавки провели наступ і знову зрівняли рахунок.

Більше голів під час тієї гри глядачі не бачили. Футболісти обох команд не змогли реалізувати можливості, а воротарі сумлінно справлялися із своїми обов’язками. Тренер бердичівської команди Ігор Лисюк переконаний: можна було зіграти краще, якби спортсмени проявляли більше азарту і бажання забивати.

Ігор Лисюк, головний тренер, менеджер ФК “Бердичів”: “У нас сплетение опыта и молодости. Что-то не получается. Хотя во втором тайме могли забивать гораздо больше, чем соперник, но неопытность или даже игровая практика некоторых игроков сказывается. Вроде и ворота пустые, стопа неправильно ставится — и мяч летит не в ворота, а в игрока».

Який би не був суперник, він — завжди суперник, продовжує тренер, тому у футболістів має бути одна установка — на перемогу. У наступному турі Чемпіонату, що відбудеться 26 червня, бердичівляни проведуть домашню гру із ФК “Бараші” з Ємільчинського району.

Автор: Інна Покотилюк
Камера: Віталій Сінєльніков
Джерело: ТРК "ВІК"