У Будинку офіцерів, що на Червоній Горі, змінили керівництво. Новий начальник закладу майор Олег
Цилінський каже: він збереже усю розгалужену ситему гуртків, що є в будинку, та, насамперед, усуне всі існуючі недоліки.
Олег Цилінський, нач. Гарнізонного Будинку офіцерів: «Зовнішній вигляд будівлі — ремонт даху, ремонт зали, якій у цьому році виповниться 100 років. Найближчим часом я планую розширити гурткову мережу, збільшити кількість дітей та поширити діяльність Будинку офіцерів.»
Раніше Олег Цилінський був заступником командира гарнізону з виховної роботи. Юрій Сурдій — попередник нового керівника — пробув на цій посаді 13 років.
Олег Цилінський, нач. Гарнізонного Будинку офіцерів: «За роки його керівництва в Будинку офіцерів склався дуже добрий колектив, який я очолюватиму із задоволенням. Юрій Іванович склав цю гурткову мережу, а я намагатимусь підтримувати її, і покращувати.»
Вже незабаром планується відкриття нового гуртка гри на гітарі. А поки що поряд із найкращими офіцерами та прапорщиками на стіні пошани висять нагороди, які здобули учасники танцювального клубу “Діамант”. У ньому можуть займатися діти різного віку, аби було бажання, кажуть керівники клубу.
Анастасія Герасименко, керівник танцювального клубу “Діамант”: «Они могут приходить к нам с четырех лет и возраст неограничен. Если вы просто хотите потанцевать, если душа просит, то ам к нам!»
Чи не найстаршим у Будинку офіцерів є музичний гурток. Він існує тут 40 років. Діти навчаються за семирічною програмою музичної школи, а по завершенні їм видаються посвідчення державного зразка.
Лариса Лісовенко, керівник відділу фортепіано музичної студії: «Ми дуже добре забезпечені: є рояль, інші музичні інструменти, аудіо- та відеотехніка. Дуже багато талановитих дітей, які бажають займатися музикою. У кожного в душі живе музика, її тільки треба пробудити. Діти, які навчились грати на музичному інструменті, назавжди у душі матимуть музику.»
Марина Пастухова знаходить в інтернеті ноти до мелодій і сама їх розбирає. Дівчина вдячна своєму викладачу за усі навички, що та їй дала.
Марина Пастухова, учасниця відділу фортепіано музичної студії: «Вона давала різні поради: як правильно грати, як сконцентруватися на своїй справі. Я виступала на різних концертах, і дуже приємно, коли ти граєш на сцені, а тобі аплодують, несуть квіти.»
Незабаром малій залі Будинку офіцерів виповниться 100 років. До свята особливу програму готують одні з наймолодших гуртківців —вихованці естрадно-спортивної студії “Фантазія”.
Айя Малашина, керівник естрадно-спортивної студії “Фантазія”: «У нас есть авторская программа, с которой мы в 2006-ом году победили на фестивале “Понтийская арена”. Также мы часто выступаем на “Великодніх дзвонах”, “Сузирье Бердичева” и на многих других конкурсах.»
Найменшим членам гуртка подобаються усі танці, що вони вичають. Та улюблений все ж є.
Андрій Марков, учасник естрадно-спортивної студії “Фантазія”: «Мне нравится “полечка”, а движение —елочка. Потому что она красивая на Новый год.»
Усі гуртки готові показати на сцені Будинку офіцерів свої нові номери, якими вони вітатимуть із ювілеєм рідний заклад. До вересня у них є можливість прорепетирувати їх так, щоб глядачі лишилися задоволеними.
Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський
Джерело: ТРК "ВІК"