наказом Міністерства освіти і науки України Бердичівський машинобудівний коледж перейменовано у Бердичівський Політехнічний коледж.
1930 р. —
розпочалася масова депортація розкуркулених селян Бердичівської округи у віддалені райони СРСР. За період з 18 лютого по 12 березня 1930 р. з Бердичівського округу депортовано 439 сімей або 2195 осіб.
1930 р. —
на бердичівському заводі "Прогрес" було розбито та переплавлено великий кармелітанський дзвін, який зняли з кляштору Босих Кармелітів. Місцевий музей, що розташовувався на території бувшого кляштору, сповістили про те, що вага дзвону становить 2583 кг та ще для кількох фрагментів дзвону вагу не встановлено. Тож, вірогідно, фактична вага дзвону була більшою, адже за метал музей мав отримати кошти, які його керівництво планувало витратити на ремонт приміщень.
1919 р. —
в район міста прибув командир Першої української радянської дивізії Микола Щорс, якому доручили ліквідувати загрозливе становище на фронті, яке виникло в результаті захоплення Бердичева військами Симона Петлюри 7 березня.
1917 р. —
в місті утворена Рада робітничих і солдатських депутатів. Того ж дня у Бердичеві пройшла демонстрація, у якій прийняли участь війська місцевого гарнізону.
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.