|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Соціальні ініціативи Януковича: вчителі Житомирської області через нестачу коштів підуть у неоплачувані відпустки?

Категория:

До редакції Житомир.info звернулися обурені вчителі шкіл Чуднівського району Житомирської області.

Педагоги кажуть, що їх примусово відправляють у неоплачувані відпустки. Нагадаємо, що у школах з 26 березня почалися весняні канікули, які триватимуть до 2 квітня.

Заступник голови Чуднівської райдержадміністрації Тетяна Булич інформацію про примусові відпустки вчителів заперечує.

«Немає такого, щоб сказали: Всі з завтрашнього дня у відпустки за власний рахунок. Так, бюджети освітян не дуже великі, але примусово у відпустки нікого не відправляють», - сказала Тетяна Булич.

Заступник голови райдержадміністрації висловила припущення, що можливо педагогам пропонують брати відпустки за власний рахунок для вирішення господарських справ перед Пасхою: хату побілити, батькам допомогти тощо.

Начальник відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації Валерій Супрун розповів Житомир.info, що нещодавно була нарада директорів освітніх закладів за участю голови райдержадміністрації та районної ради.

«У нас по району на працівників освіти не вистачає на заробітну плату 3,5 млн. грн. Ще жодного року такої фінансової нестачі не було. Зараз іде обмін думками, шукаємо шляхи, щоб це питання вирішити. Кожен висловлює свою думку, але це не означає, хтось когось примусово заставить йти за власний рахунок. Є думка, що в канікулярний період хтось із педагогів піде по своїй потребі за власний рахунок. Влада нам сказала, що якщо буде перевиконання бюджету то ніяких проблем не буде. Але якщо частина вчителів, які краще розуміють ситуацію, підуть за свій рахунок – це їх бачення. Я контролюю кожного директора школи, якщо хтось примусово буде таке робити (відправляти у відпустки) – я відразу ж буду реагувати. За свій рахунок вчитель може піти у відпустку тільки в канікулярний період», - повідомив Валерій Супрун.

Житомир.info



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Куда пойти учиться?
Добавил Малиновская
Октябрь 31, 2025

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил OlaOlaR
Октябрь 30, 2025

Створення веб сайту
Добавил OlaOlaR
Октябрь 30, 2025

Стирка
Добавил dasfsafasf
Октябрь 30, 2025

Как вернуть тонус коже
Добавил dasfsafasf
Октябрь 30, 2025