|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У Бердичеві розпочався місячник оборонно-масової роботи

Категория:
До 67-ї річниці Великої Перемоги на Бердичівщині розпочали місячник оборонно-масової роботи. Протягом місяця школярі та студенти міста й району будуть брати участь у військово-патріотичних заходах, присвячених Великій Вітчизняній Війні.
Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: «Місячник проводиться для того, щоб наша молодь продовжила вивчати історію нашої країни, була вдячна людям, які загинули у роки війни, вшанувала їхню пам’ять. А також, щоб побачила, як наша держава вміє готуватись до захисту.»

Молодь міста та району на відкриття місячника зібрали у Будинку офіцерів, аби пояснити, де і коли відбуватимуться різні заходи. Окрім того, представники міської та районної влади, побажали учням якомога активніше долучитися до проведення місячника, оскільки він знайомить із історією українського народу.
Іван Демусь, перший заступник Бердичівського міського голови: «Перемога у ВВВ — це особлива сторінка у житті нашого народу: і трагічна, і героїчна. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за визволення нашого краю, хто безневинно загинув у роки ВВВ. Ми висловлюємо щиру вдячність тим, хто героїчно визволив наш край. В ході проведення місячника передбачено ряд заходів, але найголовніші з них — це зустрічі з нашими шановними ветеранами. На жаль, їх залишилось сьогодні дуже мало.»
Неля Онищук, начальник районного відділу освіти: «В процесі місячника я звертаюся до усіх з великим проханням активізувати роботу волонтерських загонів. Особливу увагу приділити тим, кому ми зобов’язані сьогоднішнім життям та мирним небом.»
Місячник оборонно-масової роботи — це шанс для молоді ближче познайомитися із військовою справою, а також перевірити себе, на скільки мужніми сьогодні є хлопці і чи гідні вони захищати Батьківщину, говорили на відкритті.
Сергій Железняк, голова міської ради ветеранів війни та праці: «Смотрю на вас молодых, жизнерадостных, и думаю: Украина все же будет в надежных руках. Вы — наше будущее, надежда Украины.»
Бердичівські військові теж завжди беруть активну участь у проведенні місячника оборонно-масової роботи. У день його відкриття артилеристи влаштували для молоді екскурсію 26-ю Бердичівською артилерійською бригадою. Учням показали обладунки, що є на озброєнні української армії, розповіли про автомати, гранати та інше. Також діти відвідали казарми, де живуть солдати, і їдальню, де вони харчуються. Та головне в екскурсії — відвідини Музею бойової слави, зазначають військові. Саме тут молодь дізнається чимало цікавого про перебіг подій 1941-1945-го років.
Відкриття місячника розпочалося вдало, кажуть його організатори і сподіваються, що завершення буде не менш цікавим. Для найактивніших учнів вже готуються грамоти, дипломи, цінні подарунки та грошові премії.
 
Автор: Ніна Сільченко
Камера: Андрій Пеньківський
Телеканал "ВІК"


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Ремонт смартфона
Добавил dedflat
Июль 8, 2025

Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025