|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

В Бердичеве маленькие воспитанники церковных школ устроили в парке представление

Категория:
Свято в міському парку - в понеділок на другий день коли святкується свято Христового Воскресіння ми з сім’єю вийшли прогулятися містом та зайшли до міського парку. Лагідне весняне сонечко пригрівало і ніби запрошувало більше часу провести на свіжому повітрі. Гуляючи біля атракціонів ми побачили як почали підходити до літнього майданчика діти так гарно вдягнені в український одяг з квітами та різнокольоровими яскравими стрічками.

Стало цікаво що ж має відбутися і ми вже залишилися зайнявши місце на лавочці літнього театру. Так було приємно побачити діточок які виходили на сцену і прославляли піснями та віршами Спасителя. Як виявилося пізніше це були діти недільних шкіл церков Бердичева та району. Багато людей які прогулювалися парком почали підходити та насолоджуватися дитячим виступом.

Запросили на сцену для привітання і єпископа Житомирського обласного управління союзу вільних церков християн євангельської віри України Петра Миколайовича Залізного який привітав всіх присутніх зі святом Світлого Христового Воскресіння та побажав щастя, здоров’я, миру, злагоди та всіляких благословень від Бога.

І знову співали діти. Спостерігаючи за тим що відбувалося на мить здалося ніби сама природа разом з тими дітьми прославляє Бога ясним сонячним та теплим днем. Ми мали велике задоволення насолоджуватися для тіла таким прекрасним лагідним квітневим сонечком, а для душі такими приємними піснями та віршами. Тож хочу щиро подякувати від нашої сімї працівникам міського парку та всім хто був причетний до того дійства яке відбулося у парку.

Валерій Влачига

f

f

f

f

f

f

f

БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Новый телефон.
Добавил Tushka
Июль 8, 2025

Квартира
Добавил Tushka
Июль 8, 2025

MonopolyGoStickers.com -
Monopoly Go: 5 Best Weapons
(Power-

Добавил hiddenmeadowz
Июль 8, 2025

Ремонт смартфона
Добавил dedflat
Июль 8, 2025

Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025