Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.
Цей день в історії Бердичева
Категория:
2008 р. —
на 83 році життя перестало битися серце учасника Великої Вітчизняної війни Шабельника Олексія Андрійовича (1926-2008). Майже 20 років Олексій Андрійович очолював колектив Бердичівського ордена Трудового Червоного Прапора заводу "Прогрес". Його ім'я носить міський Палац культури. За активну участь у громадсько-політичному житті міста рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 13 березня 1986 року №169 Шабельнику Олексію Андрійовичу було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева". Детальніше...
1998 р. —
розпорядженням №267 міського голови Бердичева юридично зареєстровано Бердичівське регіональне товариство краєзнавців, що було створене у квітні 1994 року. Головою товариства обрано директора загальноосвітньої школи №11 Павла Степановича Скавронського.
1990 р. —
протягом 14 та 15 травня на пустирі старого єврейського кладовища по вулиці Леніна було проведено ексгумацію частини могил, в чому приймали участь відповідні спеціалісти. Ними встановлено, що тут дійсно знаходяться групові поховання розстріляних у 1937-1938 pp. людей. У п'яти великих, обтягнутих червоною матерією, домовинах зібрали останки 195 чоловік, кожен з яких загинув від отриманої кулі в потилицю. Згодом, у 1995 році, на цьому місці встановлять пам’ятний знак, присвячений жертвам репресій. Детальніше...
1934 р. —
постановою ЦК КП(б)У встановлені ціни на квитки в кінотеатрах, в т.ч. бердичівських. Їх вартість не повинна становити більше 25 коп., а в театрі – не більше 1 руб. Кінотеатри повинні 7% від загальної кількості квитків виділяти безкоштовно для дітей з малозабезпечених сімей.
Мій Бердичів
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.