Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.
Цей день в історії Бердичева
Категория:
1990 р. —
у Києві, в Головній раді Товариства, зареєстровано Бердичівське міське об’єднання товариства української мови імені Тараса Шевченка. Першим заходом міського відділку товариства стало проведення цього ж дня, в день перепоховання Тараса Шевченко на Чернечій горі, літературно-мистецького свята "В сім'ї вольній, новій", яке відбулось біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Вперше на заході було піднято синьо-жовті прапори. Жителі міста, серед яких чимало учнів загальноосвітніх шкіл та студентів середніх спеціальних закладів, заполонили сквер біля парку.
1901 р. —
в Бердичеві народився Семен Миколайович Тартаковський (1901-1965) – композитор, автор численних оперет, пісень, музики до спектаклів. Семен Миколайович працював в театрах Києва, Харкова, Челябінська. Помер в Москві 6 грудня 1965 р. Детальніше...
1816 р. —
видається указ про дозвіл на будівництво бердичівської Успенської церкви на старому місці і скасування всіх розпоряджень губернатора Волині Михайла Івановича Комбурлея щодо заборони такого будівництва (хоча фактичне будівництво церкви розпочалося ще 15 серпня 1815 року). Прийняттю такого рішення сприяло звернення єпископа Стефана до сенатора, генерал-майора Федора Федоровича Сіверса. Останній погодився з думкою архієрея і провів відповідні переговори з обер-прокурором Синоду князем Голіциним.
1663 р. —
король Речі Посполитої, великий князь Литовський і Опольський Ян Казимир Ваза (1609-1672) надає привілей бердичівським кармелітам, яким дозволяє рубати ліс у Житомирському старостві, необхідний для опалення і для відновлення поруйнованого війною кляштору й монастирських фільварків Скраглівки та Скоморохів
Мій Бердичів
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.