Новосілля 36 родин бердичівських військовослужбовців відкладається на невизначений термін. Нагадуємо, в грудні 2011 року на Червоній Горі розпочалось будівництво десятиповерхового будинку на 60 квартир, в 36 з яких мали заселитись військовослужбовці бердичівських військових частин. Проект вартістю 17 мільйонів гривень замовило Міністерство оборони України для фірми УКРБУДМОНТАЖ.
Отож, в грудні чималий шмат землі по вулиці Братів Міхеєвих, де має бути новобудова обнесли парканом і на майданчику розпочались будівельні роботи. Тоді ж представники фірми-забудовника спілкуючись зі ЗМІ повідомили, що роботи будуть завершені у грудні 2012 року і будинок буде зданий в експлуатацію. Будівництво призупинилось коли випав сніг, а навесні за парканом будівництва ні звуку. Всі роботи зупинились на невизначений термін через брак коштів.
«В минулому році фірма розпочала роботи по будівництву цього житлового будинку. Всі роботи повинні бути завершені в цьому році. Але сьогодні вже початок липня, а до тих робіт, що були виконані в грудні більш нічого не додалось. Державним бюджетом передбачені кошти на це будівництво, але чому нічого не робиться – немає фінансування. З фірмою, що займається будівництвом Міністерство оборони не розрахувалось за уже виконані роботи» - коментує ситуацію заступник міського голови Михайло Гайченя.
Схоже у Міністерства оборони не склалось з будівництвом житла для бердичівських військових. Про це свідчить і нинішня ситуація, і історія, що тягнеться уже майже 15 років з квартирами для військових по вулиці Спартаківській. Там люди отримали ключі від квартир, але далі цього справа не пішла і вони й досі не можуть туди заселитись через, те що Міністерство не доплатило фірмі забудовнику коштів. Схоже й тут історія має намір повторитись – військові без квартир, а в на місці будівництва пустир.
P.S.
Однак, оптимізм відчувається на самому будівництві. Охоронці об’єкту впевнені, що кошти будуть, адже роботи зупинились через зміну керівництва – в лютому 2012 року Президент України призначив нового міністра оборони України. Днями на будівництві були люди з міністерства, які оглянули його щоб доповісти новопризначеному посадовцю про нього. Отож, цілком можливо, що будівництво зсунеться з «мертвої точки», однак, точну дату, коли це буде ніхто не назве.
Ріо Бердичів