|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

За спалювання сміття бердичівлянка отримала 340 гривень штрафу

Категория:
altУсім нам приємно знаходитись у місцях, де чисто, гарно та прибрано. І відповідно жити в такому населеному пункті, благоустрій якого покращується з кожним роком і за дотриманням норм та правил якого ретельно стежать кожен з нас не проти. Але це все мрія. Ще в 2005 році рішенням Бердичівської міської ради були прийняті «Правила благоустрою території та утримання індивідуальних будівель в місті Бердичеві». У ньому прописані основні норми та положення, яким потрібно слідувати і порушувати які забороняється. Але, як би це прикро не звучало, вони як порушувались так і порушуються зараз. І частіше за все ті, хто їх чинить лишаються безкарними, але трапляються ситуації, коли порушника вдається спіймати на гарячому. Так і сталося з однією з бердичівлянок.
На засіданні адміністративної комісії, що відбулось нещодавно, розглядалась справа однієї бердичівлянки. Жінка розпалила вогнище у житловому районі міста, на якому спалювала сміття та інші домашні відходи. Цей факт був помічений працівниками правоохоронних органів і ними було складено відповідний протокол про порушення. А адміністративна комісія прийняла рішення призначити громадянці штраф, розміром в 340 гривень.
 
Ця ситуація змушує задуматись над тим, що бердичівляни, які вчиняють подібні правопорушення несуть покарання лише в тому випадку, якщо цей факт був помічений правоохоронцями чи іншими службами. Але частіше за все, громадяни виходять сухими з води. А безкарність призводить до того, що людина не відчуває угризінь совісті за вчиненні порушення. Якщо знову ж таки повертатися до офіційних документів, то перелік всього, що порушує правила благоустрою є досить довгим. І якщо кожен з ними ознайомиться, то зрозуміє скільки всього у нашому місті порушується і за що варто призначати покарання. Можливо, якби штрафи призначалися частіше і порушників більш інтенсивно виловлювали, то благоустрій міста і справді покращився. Свідомість людей змінити дуже важко, але, як відомо, її формулює закон, то, можливо, варто відштовхуватись саме від цього.
alt
alt
alt
alt
Ріо Бердичів


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
chicken road app
Добавил Noellehag
Февраль 4, 2026

Взгляни на этот день!
Добавил Елена 2
Февраль 3, 2026

Чай кофе.
Добавил Tushka
Февраль 3, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил kobra
Февраль 3, 2026

Пошуки істини
Добавил kobra
Февраль 2, 2026