 Усі ми, бердичівляни, щороку з нетерпінням чекаємо проведення Дня міста. Святкування, як завжди, проходять з широким розмахом: концертні виступи, різноманітні виставки, конкурси. Не обходиться також і без участі зірок всеукраїнського масштабу. Так вже склалося в попередні роки, що зазвичай відзначення Дня міста співпадало із святкування Дня Конституції України та Дня молоді. Але цього року все не так. І багатьох бердичівлян мучило питання, коли ж все таки будуть проходити святкування. Відповідь на нього вже відома – День міста буде святкуватись 15 вересня.
Проект рішення про святкування Дня Бердичева міститься на офіційному сайті міста. Його розгляд виноситься на чергове засідання виконавчого комітету, що має пройти ближчим часом. На ньому обговориться план заходів, розподіл обов’язків з приводу проведення святкування, а головне – фінансові питання.
Цього року святкування Дня міста пройде по-особливому. І не лише тому, що це буде восени. Не слід забувати, що до 15 вересня повинна закінчитись реконструкція Жовтневої площі. І, можливо, саме у цей день буде проходити її офіційне відкриття. А ще не слід забувати про те, що ми живемо в період виборів. І кожен з кандидатів, що йде на вибори по нашому мажоритарному окрузі, використає цей день для того, щоб здобути прихильність бердичівлян. Тому, мабуть, буде весело.
|