|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

В Бердичеві будуть відновлені традиційні турніри з міні-футболу

Категория:

altНаприкінці 2012 року міська влада підписала договір про співпрацю з Благодійнім фондом «ЛАВ» у користуванні колишнього спортивного залу заводу «Прогрес». Після цього було прийнято рішення про відновлення проведення традиційних «Кубку міського голови з міні-футболу» та Чемпіонату міста Бердичева з міні-футболу.

12-13 січня відбудеться «Кубок міського голови Бердичева з міні-футболу», відновлення якого з нетерпінням чекали бердичівські вболівальники та футболісти. Турнір вперше відбувся у 2008 році та вже тричі проводився у нашому місті, але з 2011 року не проводився через відсутність належного спортивного залу для проведення змагання такого рівня. 2008 року турнір вперше пройшов у спортивному залі заводу «Прогрес» і тобі перемогу та перший Кубок здобула команда «Прогрес-спорт», у 2009 турнір відбувся на спортивному майдачнику ЗОШ №10, яку вболівальники футболу та самі футболісти називають як «тирса», тоді перемогу у Кубку здобула команда «Пивзаводу». У 2010 році, саме тоді був в останнє проведений «Кубок міського голови Бердичева з міні-футболу» та відбувався на спортивному майданчику на Червоній горі. Перемогу здобули вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи 1992 року народження під керівництвом Ігоря Лисюка.

 

За перемогу у цьогорічному Кубку змагатимуться 16 команд з Бердичева, це: п’ять команд ДЮСШ різних вікових категорії, а також ВО «Батьківщина», «Пивзавод», «М’ясокомбінат», «S.W.S», «БЛВУМГ», «Шкіряник», «Дніпровуд», «Штурм», «Червона гора», «ОCХЕВ» та "Прогрес".

 

Організатори прийняли рішення про заборону участі у Кубку команд та гравців з інших міст. Маю право грати гравці, які є мешканцями Бердичева або народились в Бердичеві, а працюють нині в інших містах. Також під час розіграшу Кубку не буде обмеження, щодо таких званих «професійних гравців», які виступають у Вищих лігах Чемпіонатах різних областей та професійних команд.

 

Старт Чемпіонату міста Бердичева з міні-футболу намічений на 18 січня. Більшість команд, яка прийматимуть участь у Кубку міста також виявили бажання брати участь у Чемпіонаті міста. Також цікавляться щодо можливої участі у Чемпіонаті ще кілька команд з інших міст та сіл, це Романів, Глухівці та Козятин. Питання, про їхню участь ще буде обговорюватись. У Чемпіонаті буде введено ліміт на легіонерів, дозволено участь гравців з інших міст, але у кожної команд може бути не більше двох, які виступали у Вищих лігах Чемпіонатах різних областей та професійних командах. Детальніше представники команд щодо Чемпіонату домовились зустрітись на поспілкуватись 10 січня.

 


РиО Бердичів


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Создание сайтов
Добавил ФОТОВІДЕО
Ноябрь 15, 2025

Швейна майстерня
Добавил Елена 2
Ноябрь 13, 2025

Куда пойти учиться?
Добавил Малиновская
Октябрь 31, 2025

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил OlaOlaR
Октябрь 30, 2025

Створення веб сайту
Добавил OlaOlaR
Октябрь 30, 2025