|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Під Бердичевом будуватимуть сонячну електростанцію

Категория:

1SES0Вчора на сесії Бердичівської районної ради розглядалось питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в користування на умовах оренди ТОВ «Ганська СЕС».

Якщо ми звикли до того, що абревіатура СЕС розшифровувалась як санітарно-епідеміологічна станція, то тепер прийдеться звикати до нового її тлумачення: СЕС – сонячна електростанція.

Місяць тому я розповідав про стрімко зеленіючу Європу, де гектари сонячних елементів вкривають все більше землі. Ось ця «мода» докотилась і до нас.

 

В понеділок у Великих Нізгурцях збирали схід села для того, щоб селяни надали свою згоду на будівництво сонячної електростанції на землях своєї сільради. Хоча ділянка знаходиться за межами населеного пункту і навіть досить далеко від нього, але формальності потрібно було дотриматись.

Знаходиться ця земельна ділянка площею 30,0077 га поблизу об’їзної дороги навколо Бердичева, в місцевості, де колись планувався і будувався карбідний завод. Від залишків будівництва заводу не залишилось майже нічого, тому ніщо не буде заважати встановленню сонячних батарей. А близькість зручного під’їзду має гарантувати зручність підвозу будівельних матеріалів та обладнання.

Іноземні засновники вище згаданого товариства з обмеженої відповідальністю зареєстрували свої підприємство поки що в Житомирі, але обіцяють згодом перереєструвати його в Бердичівському районі. Ще одну земельну ділянку для аналогічного будівництва вони беруть також і в Житомирському районі.

На початку статті ми розмістили фото, зроблене цього рік в Німеччині, сподіваємось, що вже незабаром аналогічну картинку можна буде бачити і в Бердичівському районі.

1SES3

Нижче розміщуємо карту інтенсивності сонячного випромінювання на території України та розташування перших сонячних електростанцій.

1SES2

РиО Бердичів



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Пошуки істини
Добавил kobra
Февраль 2, 2026

Українські автозапчастини та
автохімія

Добавил Igor53
Январь 31, 2026

автодержатель для телефона
Добавил Bogdan_Sergiyovich
Январь 31, 2026

Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Елена 2
Январь 30, 2026

Швейна майстерня
Добавил Елена 2
Январь 30, 2026