|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівський водоканал досі у боргах

Категория:

Знайомлячись зі звісткою, котра днями надійшла від “Житомиробленерго”, не знаєш — радіти чи сумувати. Мова йде про стан розрахунків окремих підприємств області за спожиту електроенергію та стан проплати за неї.

З одного боку — борг бердичівського водоканалу перед енергетиками, якщо й не катастрофічний, то маловтішний — майже один мільйон триста тисяч гривень. Це — прикро. З іншого боку, коли порівняти ситуацію, що була місяць тому, сума боргу практично не змінилася і залишилася майже на тому ж рівні. Коли взяти до уваги, що, наприклад, житомирський водоканал зумів за місяць свій борг збільшити на три мільйони, можна сказати, що бердичівляни — молодці. Та це мало втішно, адже борг все одно гасити треба. 

Взявши за основу повідомлення обленерго, можна прийти до висновку, що у липні бердичівляни оплатили менше половини вартості спожитої електроенергії — близько 45%. Зважаючи на те, що місяць тому — за червень — наш водоканал здійснив проплату на 250%, перераховані у липні кошти виглядають не надто вражаюче. Загалом же, з початку року, бердичівське підприємство розрахувалося з обленерго майже на 77%.

Звісно, водоканал і радий би був платити вчасно енергетикам, якби те само стосовно нього робили споживачі. Проте, окремі бердичівляни не надто поспішають сплачувати за водопостачання та водовідведення вчасно, дехто має борги у десятки тисяч гривень. Відтак, загальна сума заборгованості споживачів перед водоканалом майже дорівнює тій сумі, яку він винен обленерго. А треба ж платити не тільки за електроенергію, але й зарплату працівникам, податки, соціальні внески, за різноманітні реагенти та знезаражуючі речовини, труби, інші важливі і потрібні речі.

Тому, що далі чекає на підприємство і якої якості буде воду, котру споживатимуть городяни, залежить, у тому числі, і від них самих. Тобто, нас із вами.

  Бердичівські новини


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Каркасные надувные бассейны
Добавил Som33
Ноябрь 20, 2025

Яко подобрать хорошей
рыболовные снасти для рыбалки
в течени

Добавил JohnnyCax
Ноябрь 20, 2025

IGGM.com Review: Best Place To
Buy ARC Raiders Items

Добавил RyujiSaeki
Ноябрь 20, 2025

IGGM Monopoly GO Products
Reviews: Are They Safe

Добавил RyujiSaeki
Ноябрь 20, 2025

Is IGGM A Safe Diablo 4 Gold &
Item Store? | Player Reviews

Добавил RyujiSaeki
Ноябрь 20, 2025