Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Геннадій Резнік – срібний призер Всеукраїнського турніру з гирьового спорту

Категория:

reznikgolНещодавно у місті Рівне відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту серед чоловіків та жінок «Бурштинові зорі». У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з Рівненської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Хмельницької та Харківської областей.

У складі збірної Житомирської області у змаганнях взяв участь бердичівлянин Геннадій Резнік. Тренує Геннадія Резніка Ігор Лонський. Бердичівський спортсмен виступав у ваговій категорії 85 кг. З загальною сумою 337 підйомів Геннадій Резнік зайняв друге місце, поступившись срібному призеру Чемпіонату Європи 2014 року Юрію Чубаєвському з Рівного.

За підсумками змагань, збірна Житомирської області зайняла перше загальнокомандне місце.

Геннадій Резнік дякує директору ДЮСШ Олександру Івановичу Подгорчуку за надання можливості готуватись до змагань у спортивному залі ДЮСШ.