|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

В списках військовополонених є солдат Бердичівської 26-артилеристської бригади

Категория:

romangolЗа дорученням Президента України.
Центр звільнення полонених (ГО «Офіцерський корпус») під керівництвом Рубана В.В. публікує списки людей, за якими веде роботу з пошуку і звільнення з полону Станом на 22 серпня 2014 року. На жаль, по деяким людям інформація уривчаста і недостатня. Звертаємося до всіх громадян України, державним і громадським організаціям, Міністерству Оборони України, МВС, СБУ, КМУ, ВРУ та міжнародних організацій з проханням про допомогу в уточненні даних по вже наявним в списку людям і по тих, кого в списку немає. За багатьма людям у нас є тільки часткова інформація (немає номера частини, повних ПІБ, дати народження і т.д.)


Ми не публікуємо дані по декільком людям, у зв'язку зі специфікою їх роботи.
Ми приносимо вибачення за помилки. У списку можуть бути неточності.
Гарячі телефонні лінії Центру звільнення полонених:
+ 380-97-07-07-014, + 380-63-888-40-40, + 380-95-628-000-8, e-mail: centrosvobplen@ukr.net Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.officers.kiev.ua
У списках є прізвище солдата, який служив у 26-й арт бригаді – Романа Олексійовича Щербатюка, 1990 року народження, місцезнаходження якого на даний момент встановлюється. Сам артилерист родом з Попільні, на сторінці Романа у соціальній мережі ВКонтакте, із записів залишених знайомими та друзями можна зрозуміти, що спершу до них надійшла звістка про його загибель. Оскільки зв’язок з чоловіком зник після обстрілу під Амвросіївкою, що на Донеччині 7-8 серпня цього року. Згодом, судячи із записів друзів, з’явилась звістка, що він живий, але його місцеперебування невідоме.
https://www.facebook.com/CentrZvilnennya/posts/758573940878842

roman


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Как выбрать идеальную компанию
для ремонта квартиры?

Добавил tashafindus
Апрель 19, 2026

чем заменить сладкие десерты
Добавил Zacharyskymn
Апрель 19, 2026

OLaneInsuh
Добавил TimsothytrulP
Апрель 19, 2026

Поезія «Одного разу…»
Добавил Елена 2
Апрель 13, 2026

Пошуки істини
Добавил kobra
Апрель 10, 2026