|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Великий бердичівський перерахунок завершився. Жебрівський знову судиться і програє

Категория:
У суботу у Бердичеві нарешті закінчилася тривала епопея з повторним підрахунком голосів після осінніх виборів до парламенту. Нагадаємо, на початку листопада Житомирський апеляційний адмінсуд прийняв рішення провести повторний перерахунок на всіх дільницях 63-го виборчого округу, бо, на його думку, під час першого підрахунку могли бути фальсифікації. Власне, на цьому наполягали представники Павла Жебрівського, який програв вибори Олександру Ревезі.

 

Не будемо стомлювати читачів детальним описом того, як, відбувався перерахунок (про це ми вже не раз розповідали) та що про Павла Жебрівського думали і говорили вголос самі представники дільничих комісій, у тому числі — рідної для нього Ружинщини (це питання ми ще висвітлимо найближчим часом). Перейдемо одразу до підсумків.

Як ми вже повідомляли, орієнтовною датою завершення перерахунку мало стати 18-19 грудня. Та в останні дні минулого тижня члени ОВК №63 суттєво прискорили процес, рахуючи безперервно по 10-14 дільниць на день. Таким чином, на фінішну пряму перерахунку вийшли у суботу, порахувавши у цей день останні тринадцять дільниць.

 
Як і прогнозувалося з самого початку перерахунку, жодних фальсифікацій, про які заявляли представники Павла Жебрівського, не зафіксовано, ніяких суттєвих відмінностей у первинних та нових результатах не виявлено. Більше того, розрив між Олександром Ревегою та Павлом Жебрівським не тільки не скоротився,а, навпаки, зріс на 44 голоси і зараз становить 883 голоси. До слова, у одному із округів Вінницької області народним депутатом став кандидат, який випередив свого конкурента на ...35 голосів. І ніякого перерахунку там не було.

 

Тож, перерахунок закінчено. Здавалося б, на цьому все: кандидати визнали результати, потиснули один одному руки і взялися: хто - до депутатської роботи, хто — готуватись до нових виборів. Мабуть, так мало би бути, але команда Павла Жебрівського не тільки не визнала результати перерахунку, але ще до його закінчення, у п’ятницю, подала позов до суду. Аргумент: члени ОВК не так проводять перерахунок, не перевіряють списки виборців. Те, що подібна процедура триває ще з 8 листопада, ніхто раніше, нібито, й не помічав, хоча представники Павла Жебрівського постійно були присутніми на перерахунку.

Судове засідання відбулося у неділю, тривало воно кілька годин. Зрештою, колегія суддів Житомирського окружного адміністративного суду, вивчивши всі матеріали, винесла ухвалу, якою взагалі закрила справу за вказаним позовом. Миритися з таким перебігом подій представники Павла Жебрівського навряд чи стануть. Принаймні, у згаданому судовому засіданні вони заявили, що готують ще один позов. Який — не уточнили.

Поруч з тим, у неділю увечері окружна комісія №63 на своєму засіданні прийняла одностайне рішення, яким затвердила протокол про підсумки голосування у виборчому окрузі, згідно із яким переможцем виборів став Олександр Ревега. За затвердження цього протоколу проголосували абсолютно усі 16 членів ОВК, присутні на засіданні (одна із членів того дня була відсутня у місті), без особливих думок та зауважень. У тому числі, власну згоду із підсумками голосування підтвердила своїм підписом під протоколом і представниця Павла Жебрівського.

У понеділок вранці протокол із мокрими печатками був доставлений у ЦВК і успішно прийнятий Центральною виборчою комісією. 
Бердичівські новини


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
чем заменить сладкие десерты
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

Строительство дома
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino germany
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

MMOEXP Path Of Exile 2 making
this quest an attractive farm

Добавил Adrianayng
Ноябрь 26, 2025