Завершення робочого тижня у Бердичеві було дійсно насиченим. Навіть лиходії замислили «утнути» на кінець щось дійсно неперевершене. Ось і вирішили: а не пограбувати б нам квартирку? А чом би й ні? Гроші лишніми не бувають.
Розробили план дій і пішли його реалізовувати в життя.
І «темна справа» вдалася. У одній з квартир багатоповерхівки, що знаходиться біля міської центральної лікарні, цей план і втулили в життя. Поки господарів квартири не було вдома, винесли з квартири цінні речі: гроші, коштовності, золото.
Коли ж власники квартири повернулися, то виявили, що в квартирі побував дехто чужий, і багато всього дорогоцінного прихопив з собою. Викликали міліцію. Інспектори почали опитувати сусідів і виявили, що одна сусідка бачила підозрілого чоловіка у їхньому під’їзді, який поводив себе дивно. Склали його опис.
Зараз ведеться розслідування і встановлюється сума вкраденого. Надіємося, що завдяки оперативності наших міліціонерів, грабіжник або грабіжники (бо невідомо, чи був лиходій один, чи з напарником) будуть знайдені і отримають відповідне покарання.
|