|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Чемпіонат області: до розв’язки — один крок

Категория:
Лише один офіційний тур залишився до завершення чемпіонату області з футболу. Проте, зважаючи на велику кількість переносів матчів під час всього чемпіонату, кожній із команд залишилося зіграти різну кількість ігор. У тому числі, єдиним претендентам на золоті медалі - СК “Коростень” та ФК “Бердичів”, які мають провести ще по дві зустрічі. Одна з них — між собою. Інші команди, навіть при найбільшому бажанні, вже не зможуть втрутитись у боротьбу за чемпіонство навіть теоретично. 

Минулих вихідних відбулося два перенесені раніше матчі, у яких фаворити здобули прогнозовані перемоги. Зокрема, андрушівська “Фортуна” обіграла вдома новоград-волинський “Авангард” - 2:0, а ФК “Бердичів” познущався над романівською “Зоря-Енергією” - 4:0. 

У останньому турі “Зоря-Енергія” прийматиме “Металург”, “Мал” проведе поєдинок з “Авангардом”, “Коростень” поїде в Червоноармійськ на побачення з “Пулинами”. Центральним матчем туру стане зустріч між ФК “Бердичів” та “Фортуною. Обом командам потрібні тільки перемоги: бердичівлянам — для перспектив на чемпіонство, андрушівчанам — для завоювання бронзи. Родзинки у це протистояння додає той факт, що “Фортуну” тренує бердичівлянин, основу склади цієї команди теж складають представники Бердичева. 

Коли відбудеться, ймовірно “золотий матч” між “Бердичевом” та “Коростенем”, наразі невідомо. За регламентом, він повинен пройти до заключного туру.


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
transfer thessaloniki nach
chalkidiki dauer

Добавил KennethMor
Февраль 1, 2026

Возможности и ограничения
тепловизионной диагностики

Добавил nekilomsne
Февраль 1, 2026

thessaloniki flughafentransfer
Добавил KennethMor
Февраль 1, 2026

Снюс
Добавил Oleksiyovih
Февраль 1, 2026

thessalonique a?roport
Добавил KennethMor
Февраль 1, 2026