|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Сентябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Не довіряйте телефонним шахраям! [ВІДЕО]

Категория: Происшествия

Троє житомирян і жителька Коростенського району упродовж цього тижня стали жертвами пройдисвітів, які під виглядом поліцейських по телефону виманили у них загалом майже 25 тисяч гривень.

Нині інформація за вказаними фактами внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У рамках розпочатих кримінальних проваджень правоохоронці встановлюють осіб пройдисвітів.

Водночас поліція наполегливо просить громадян бути обережними і не довіряти незнайомцям, що вимагають у них гроші, телефонуючи на мобільні або домашні номери.

Щоб не постраждати від «мобільних аферистів», поліція радить дотримуватися наступних правил:

- після заяви нібито вашої близької людини про те, що сталося нещастя, скажіть, що зараз передзвоните їй самі. Перевірте, чи дійсно той, хто дзвонить, є тим, за кого себе видає. Або ж зателефонуйте до когось з оточення вашого родича, який нібито потрапив у халепу (дружині, брату, сестрі, товаришу або колезі).

- якщо вам дзвонить людина, що називає себе поліцейським, зателефонуйте самі у поліцію. Уточніть, в якому саме відділі чи відділенні знаходиться ваш родич, і одразу ж зателефонуйте за номером «102».

- перервіть розмову з невідомим абонентом, аби зібратися з думками, приборкати емоції, спробувати розсудити логічно і холоднокровно.

Не дозволяйте шахраям обвести себе навколо пальця. Пам'ятайте, що ви повинні завжди і в усьому бути більш ніж уважними, щоб не стати жертвою чергової кримінальної історії.

Поліція вкотре, закликає громадян не довіряти незнайомим абонентам, у чому б вони не переконували, а напряму звертатися до найближчого відділення поліції або телефонувати по «102».

Матеріал сайту: http://oda.zt.gov.ua/

alt



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Чертежи
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Чертежи на заказ
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Креслення на замовлення, 3D,
перемальовка

Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

Чертежи к диплому
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025

https://kompaswork.ru/
Добавил Полено
Сентябрь 16, 2025