Думку Побережного повторили Володимир Сенча (фракція «Самопоміч» і Валерій Шелепа (ВО «Батьківщина»).
Бердичівська редакція радіомовлення із часу свого створення (а це більше 20-ти років тому) увійшла у 90-х до складу Житомирської держтелерадіокомпанії. Ще через трохи більше десятка літ, коли від міськрайонних редакцій відмовлялись в області, постало питання про ліквідацію підприємства, але депутати міської ради на той час підтримали ідею створення комунального засобу масової інформації. Взяли до уваги тоді думку слухачів і більше 20 тис. абонентів «чули Бердичів». І хоч тепер їх стало в рази менше, для багатьох проводове радіо лишається чи не єдиним найбільш доступним джерелом інформації про життєдіяльність міста.
За кількістю радіоточок проводового мовлення Бердичів і сьогодні займає друге місце (після Житомира) в області, повідомила керівник радіо Лілія Березовенко. Але так, як і раніше, без фінансової підтримки міста радіо не зможе стабільно працювати, забезпечувати щоденне висвітлення життя міста, інформувати про діяльність місцевого самоврядування.
Колись депутати підтримали, тепер, рахуючи кожну копійку бюджету, вирішили зекономити 160тис.грн! У бердичівлян ніхто і не питав: чи хочуть вони чути міське радіомовлення, чи ні? Але з метою «довивчення» питання, Програму розвитку інформаційного простору міста депутати затвердили на один квартал. Може, за цей час і спитають?
Автор: Олена Лук’янюк
Камера: Андрій Аступ
ТРК ВІК