Кожен із охочих складати ЗНО може зареєструватися не більше, ніж на 4 предмети із 11 запропонованих, проте обов’язковими є: українська мова і література та історія України або математика(на вибір). Результати цих двох предметів будуть зараховані випускникам ще й як державна підсумкова атестація. Реєстрація на ЗНО неможлива без певних документів, що посвідчують особу: паспорта або свідоцтва про народження(якщо немає 16). Для випускників ПТУ та вишів потрібна ще й довідка з місця навчання. Світлана Василівська наголошує: на копіях документів, що подаються для реєстрації, має бути напис про засвідчення документа.
Саме тестування цьогоріч розпочнеться 5 травня (укр. мова і л-ра) і завершиться 17 червня (хімія). Додаткова сесія: із 14 червня по 4 липня. Зміни в даних реєстрації можна внести до 18 березня. Після того, як особа зареєструвалася для проходження ЗНО, слід чекати індивідуального конверту.
Випускники попередніх років реєструватимуться самостійно або у створених пунктах реєстрації, тоді як одинадцятикласники – у своїх навчальних закладах. Готуються до цього і в НВК №4.
Поспілкувавшись із випускниками, стає зрозуміло, що багато учнів уже визначились із предметами, котрі будуть складати, наполегливо готуються та впевнено йдуть до своєї мети.
Методист міського управління освіти і науки Світлана Василівська закликає абітурієнтів бути уважними, не відтягувати із реєстрацією та переконатись напевне, які саме предмети вимагає той чи інший факультет, бо у їх переліку можуть бути й зміни.
Автор: Олена Лук’янюк
Камера: Андрій Аступ
ТРК ВІК