Шановні мешканці м. Бердичева! Доводимо до Вашого відома, що з 16 березня 2016 р. проводитиметься перевірка вентиляційних та димових каналів в приміщеннях де встановлено газове обладнання. Згідно п.6.1, 6.8. «Правил безпеки систем газопостачання України», затверджені наказом Міненерговугілля №285 від 15.05.2015 року, зареєстровано в Міністерстві юстиції 08.06.2015 за №674/27119, кожен власник приватного житлового будинку, квартири, комунально-побутових об’єктів, обладнаних газовими приладами повинен не рідше одного разу на рік провести перевірку своїх вентиляційних та димових каналів і надати акт перевірки в газове господарство.
Роботи будуть проводитись спеціалізованою організацією ТОВ «ЕКО-ДІМ.» , Ліцензія видана Державною службою України з надзвичайних ситуацій (Серія АЕ №641540), Дозвіл (Держгірпромнагляд України) №355.15.18. Ціна згідно з калькуляції з видачею заключення становить 60 гривень.
Матеріал сайту: http://www.rio-berdychiv.info/
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
При відсутності тяги користуватись газовими приладами категорично заборонено. Що робити в такому випадку? Потрібно звернутися до житлово-експлуатаційного підприємства, якщо споживач проживає у багатоквартирному будинку. Тому що функція контролю стану димових та вентиляційних каналів у багатоповерхових житлових будинках покладена саме на них.
У приватних будинках стежити за станом димоходів належать власникам. Вони звертаються безпосередньо до спеціалізованої організації, яка виконує роботи з прочищення димових та вентиляційних каналів. Їхній перелік та контактна інформація є на сайті ПАТ «Житомиргаз».
Крім того, після перевірки ДВК обов’язково складається акт, примірник якого надається ПАТ «Житомиргаз». Якщо акт перевірки не наданий підприємству чи має негативний висновок, газорозподільне підприємство може ініціювати відключення споживача від газопостачання.
Димові канали опалювальних печей, ємкісних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно перевіряються один раз на рік, перед початком опалювального сезону. Якщо такі прилади працюють цілий рік – двічі на рік (навесні і восени).