|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Ноябрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

«Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято

Категория: Спорт

«Крок за кроком до спортивних вершин» йдуть школярі 4-го НВК і досягають значних результатів. Для відзначення й нагородження кращих у спорті зібрались учні, їх тренери й учителі, батьки та гості.
«Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято «Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято
«Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято «Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято
«Крок за кроком до спортивних вершин»: у НВК №4 відбулось спортивне свято

Свято об’єднало усіх переможців спортивних змагань: на міському, обласному і всеукраїнському рівнях. Усі ці етапи спортивного зросту пройшов одинадцятикласник Петро Лукіянчук, легкою атлетикою займається уже 4 роки. Вдячний своїм тренерам.

За перемогу у спортивній естафеті «Тато, мама, я» аплодували дружній родині Маркевичів. Один за одним виходили на сцену більше 60-ти юних чемпіонів з легкої атлетики, баскетболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Не зупинятись на досягнутому бажали спортсменам їх тренери, котрі були присутніми на святі й щиро раділи за своїх вихованців: Юрій Кузик, Ігор Лонський, Олег Лаврєнов, Олег Рудницький, Сергій Шеремет, Людмила Антонова, Вячеслав Ковалевський. Тренер Збірної України із баскетболу закликав учнів ставити перед собою й досягати тільки найвищих вершин.

Свої перші кроки, як в освіті, так і в спорті, починала із 4-ої прес-офіцер Збройних Сил Катерина Бугайчук. Піснею і щирим словом прийшла вона привітати своїх юних друзів.

Катя Беззубець та Анастасія Рубан – серйозно займаються легкою атлетикою. Дівчата змагались у складі збірної області у чемпіонатах України, бували й на міжнародних змаганнях.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Андрій Аступ

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
чем заменить сладкие десерты
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

Строительство дома
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

roulettino germany
Добавил Kennethskero
Ноябрь 26, 2025

MMOEXP Path Of Exile 2 making
this quest an attractive farm

Добавил Adrianayng
Ноябрь 26, 2025