Одним із місць, в яких у травневі Дні пам’яті й примирення та Перемоги над гітлерівським режимом, урочисто збирається громадськість Бердичева, традиційно є територія біля пам’ятника загиблим у 2-й Світовій працівникам шкіроб’єднання. У тому, що переважна більшість українців і бердичівлян, зокрема, з величезною шаною та повагою ставляться до людського подвигу у часи війни з фашизмом, переконаний Бердичівський міський голова Василь Мазур.
Сьогодні онуки та правнуки ветеранів героїчно боронять Україну від сепаратистів та російського агресора. Він вірить у те, що Україна у цій битві обов’язково переможе, зазначив народний депутат України Олександр Ревега, і що до неї прийде мир.
Цими днями у Бердичеві урочисто вшановують героїв різних часів – часів 2-ї Світової та війни, що точиться в Україні сьогодні. А це значить, що прагнення мільйонів людей звільнити свою землю від нацистів у 41-45-му роках, знайшло свій відгук у серцях їхніх нащадків, констатував голова міської ради ветеранів війни та праці Сергій Желєзняк.
Для голови ГО «Вибір Бердичева» та члена виконавчого комітету Олексія Ястремського зібрання біля пам’ятника загиблим шкіряникам – чергова нагода зустрітися з людьми, з якими колись працював на шкіроб’єднанні і які вчили його життєвій мудрості. На жаль, їх стає все менше…
Ще 10 років тому у Бердичеві їх було 3,5 тисячі, нині – всього 126 – ветеранів 2-ї Світової. Війни, що забрала десятки мільйонів людських життів. В Україні не хочуть, аби подібне повторилося та щиро прагнуть миру. І готові відстоювати право жити у мирній країні у боротьбі з тими, хто ненавидить все українське.
Автор: Олександр Єжель
Камера: Юрій Гавриш
ТРК ВІК
Переглянути відео:
Уважаемый посетитель вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.