30

Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Двічі чемпіоном України з легкої атлетики став учень бердичівського НВК № 4 Юрій Кузінський

Категория: Спорт

Справжнім тріумфом обернулася поїздка на командний чемпіонат України з легкої атлетики для юного бердичівлянина Юрія Кузінського: серед чималої кількості суперників 2001-го року народження та молодших, котрі разом із нашим земляком вийшли на бігову доріжку луцького «Авангарду», Юрію не знайшлося рівних на двох дистанціях – 1,5 тис. м. та 3 тис. м. Так що до Бердичева учень місцевого НВК № 4 та вихованець Заслуженого тренера України Олександра Гаврилюка привіз не одну, а одразу дві золоті чемпіонські медалі всеукраїнської першості.
Двічі чемпіоном України з легкої атлетики став учень бердичівського НВК № 4 Юрій Кузінський Двічі чемпіоном України з легкої атлетики став учень бердичівського НВК № 4 Юрій Кузінський

«Золото» на змаганнях саме до спортсмена не приклеїться: дуже вже багато чинників має зійтися воєдино, аби ти став першим, і у випадку з нашим переможцем все так і відбулося. По-перше, особливі відносини у тандемі тренер-вихованець… Неозброєним оком помітно, що спілкування між обома оповите взаємною повагою та повною довірою. Олександр Гаврилюк розповідає, що його підопічного не треба примушувати та мотивувати, що головна риса того – працелюбність, що його робота, бува, полягає лише у тому, аби вчасно стримати Юрка у намірі замахнутися на щось більше, аніж поки потрібно. Сам чемпіон завдячує своїм успіхом чіткій та розумній політиці тренера, котрий так вибудовує заняття, що залишається лише дотримуватися його настанов, не забуваючи, втім, і про те, що залежить виключно від тебе. Він, каже, намагався саме так і чинити, тому й не було мандражу перед відповідальними забігами, тому бігова доріжка і привела його прямісінько до І-х місць. Ну а в обидва голоси цей дует дякує колективу 4-го НВК: починаючи з директора, кажуть, мало не всі у закладі готові зробити власний внесок у те, аби їхній Юрко Кузінський вчергове прославив Бердичів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Володимир Чайковський