|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП

Категория: Город

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права – заклад, якому є що розповісти людям, що показати і чим похвалитися. Через те, напевне, і традиційні Дні відкритих дверей, які відбуваються у закладі, незмінно притягують до себе увагу не лише городян і мешканців району, а й представників інших регіонів України.
Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП
Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП
Металурги та машинобудівники презентували себе на Дні відкритих дверей у БКПЕП

Ну, по-перше, БКПЕП, як і раніше, залишається державним вищим навчальним закладом, інформував на початку зустрічі з гостями директор коледжу Іван Демусь. Закладом із багаторічними традиціями, в якому рухаються вперед пліч-о-пліч із сучасними технологіями.

Понад 100 викладачів, більше половини з яких – вищої кваліфікаційної категорії, і серед них – кандидати наук, аспіранти, магістри, відмінники освіти України тощо… Ось, що являє собою на сьогодні когорта педагогів Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

Особливістю цього «відкритого» дня у БКПЕП стало те, що присвятили його організатори виключно своїм «технарям». Аби мати можливість якомога повніше зупинитися на усіх тонкощах їхнього навчання та детально розповісти про кожну спеціалізацію.

Хімічне й нафтове машинобудування експлуатація і ремонт харчового обладнання, технологія обробки на верстатах й автоматичних лініях, сучасні комп’ютерні науки. Всьому вищеперерахованому вчать у коледжі, і все це можна об’єднати у словосполучення «Галузеве машинобудування». Представляла дану спеціальність майбутнім абітурієнтам голова циклової комісії Людмила Мазур.

Серед решти непоганих перспектив, їхні випускники мають можливість продовжувати навчання у державних вишах, нагадують у коледжі промисловості, економіки та права.

Галузеве машинобудування… Звучить, куди вже солідніше. Та чи потребує фахівців цієї галузі Україна сьогодні? Є коледж, буде університет, а чи не пилитимуться потім два дипломи вдома?

Здавалося те, як отримувати із руди метал, у світі знають вже не одне сторіччя, але висококваліфіковані металурги завжди будуть у ціні. У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права це добре знають, і цьогоріч пішли ще далі: окрім «традиційної» металургії почали викладати художнє й ювелірне литво. До спецпредметів майбутні ювеліри, правда, ще не дійшли, але вже сьогодні займаються у спеціально створеному гуртку – литва й різних методів ювелірної обробки.

Не хочеш до Одеси – спробуй металургійну академію у Дніпрі, продовжує Роман Єрмоленко. Там, каже, навіть групи формують виключно з випускників коледжів, подібних бердичівському.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Володимир Чайковський

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Электронные сигареты
Добавил SimonaS
Июль 18, 2025

Створення веб сайту
Добавил Buratin
Июль 16, 2025

Квартира
Добавил Buratin
Июль 16, 2025

Новый телефон.
Добавил Buratin
Июль 16, 2025

Парфюм
Добавил Gura
Июль 12, 2025