Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Переможцями учнівської спартакіади з футзалу стали п’ятикласники НВК № 10

Категория: Спорт

Коли на дворі ще не зовсім «футбольно», це не означає, що ганяти м’яча – зась, і що про улюблену гру та про здоровий спосіб життя треба забути до літа. Для цього його як і придумали – футзал. Вперше у Бердичеві провели міську спартакіаду з футзалу серед учнів 5-х класів та молодших. Організаторами першості виступили 2 управління – у справах сім’ї, молоді та спорту та освіти і науки, а також місцева асоціація футзалу. За І місце та головний приз змагань – Кубок – у спортивній залі 26-ї артилерійської бригади боролися команди із шести шкіл – 1-ї, 5-ї, 11-ї, 2-ї гімназії, колегіуму № 14 та 10-го НВК.
Переможцями учнівської спартакіади з футзалу стали п’ятикласники НВК № 10 Переможцями учнівської спартакіади з футзалу стали п’ятикласники НВК № 10

За результатами ігор, почесну «бронзу» спартакіади вибороли гімназисти, на щабель вище опинилися учні ЗОШ № 1. Переможцями першості та володарями Кубку стали юні майстри шкіряного м’яча з НВК № 10.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш